Харків отримав нагороду від Федерації футболу України за досягнення у проведенні Євро-2012

16.11.2012 18:57   -
Автор:

У міста чотири призи Ради Європи, тепер ще і відзнака за проведення Євро-2012. Перша столиця вписала свою сторінку в історію європейського футболу. Спорт розвиватимуть і надалі, як у глобальному розумінні так і в конкретному. До футболу, здорового способу життя залучають учнів кожного навчального закладу. В місті продовжують зводити стадіони та ремонтувати існуючі спортмайданчики, шкільні подвір"я повсякчас змінюються на краще.

Ініціативу мера підтримує й губернаторр. І головним стратегічним напрямком роботи обіцяє стане — дитячо-юнацький футбол. Зробити його більш престижним, допоможуть уроки  у школах, впевнений губернатор. Крім цього в області планується розробити і запровадити комплексну програму розвитку футболу у регіоні на 2013 — 2017 роки, в якій має бути передбачено вирішення таких питань, як залучення фінансування для виконання програми, будівництво нових футбольних полів, відновлення існуючої інфраструктури, створення Фонду підтримки ветеранів харківського футболу.

Сьогодні в ході засідання Харківської обласної федерації футболу губернатора Михайла Добкіна було одностайно обрано головою федерації. Його заступниками стали мер Харкова Геннадій Кернес  та ректор академії міського господарства Володимир Бабаєв.