Харків очами закордонних інвесторів

04.09.2012 18:34   -
Автор:

Понад два десятки проектів запропонує на розгляд Харківщина іноземним гостям та потенційним інвесторам. Тематика та галузі різні. На стендах можна буде побачити розробки харківських медиків, сільгоспників, науковців. Буде серед представленого і проект кіностудії у Харкові. Ним вже зацікавилися компанія, яка співпрацює з петербурзськими сінематографістами. Увійшли до переліку проектів і сміттєпереробний завод, технополіс П"ятихатки, оптовий ринок. Кожен з цих проектів у перспективі може стати об"єктом іноземних інвестицій. Та не проєктами єдиними. Загалом Харківщину презентують як своєрідний плацдарм для ведення бізнеса та реалізації будь-яких інноваційниї ідей. Бо тут є висококваліфіковані кадри та наукове виробництво.

Сергій Авершин директор Департаменту економіки і міжнародних відносин

-Основная цель этого форума показать Харьковскую область показать как динамично развивающуюся, как очень перспективную, обладающую тем персоналом который в ближайшем времени и максимально быстро может дать какую-то отдачу инвесторам.

Триста п"ятдесят учасників з чотирнадцяти країн близького й далеко зарубіжжя стануть учасниками економічного форуму. Це і крупні торгівельні компанії, і офіційні делегації. Також на цьогорічному форумі підпишуть меморандум про співпрацю з першою за розміром в світі консалтинговою та аудиторською компанією.

Олександр Дудка директор Харківського регіонального центру з інвестицій та розвитку

-Это знаковое событие, когда к нам приходят те, кто реально ялвяется проводниками инвестиций.

А наступного дня після форуму гості міста зможуть побувати на великому Слобожанському ярмарку. Цьогоріч його проводитимуть на площі Свободи. Участь в ній візьмуть майже чотириста підприємців. Кожен район Харківщини свої цікавинки представить. Змагатимуться вони за першість в оригінальності експозиції. А для харків"ян та гостей міста — ярмарок можливість придбати сільгоспродукти по цінам нижчим за ринкові.

Анастасія Полякова Ярослав Кононенко Харьковские Известия