Харків 21 червня: ситуація у місті та регіоні (відео)

21.06.2022 13:26   -
Новини Харкова: Ситуація у місті та регіоні 21 червня (відео)

Кількість обстрілів Харкова зростає з кожним днем, несучи смерть і руйнування. Київський, Індустріальний, Салтівський та Немишлянський райони міста за вчора потерпали найбільше. Детальніше дивіться у сюжеті «Харьковских известий».

«Вночі у Київському районі Харкова внаслідок російських ударів суттєво пошкоджено будівлю одного із освітніх закладів, приміщення зруйноване на 40%.

У Салтівському районі зазнало обстрілу транспортне підприємство. Виникла пожежа, поранений працівник», — коментують у Харківській областній адміністрації.

Гаряче і в усій області:

«На Ізюмщині ще й досі триває ліквідація пожежі на обстріляному газопереробному підприємстві. Ізюмський, Чугуївський, Харківський райони весь час під прицільним вогнем ворога», — розповіли в ХОВА.

Сім масштабних пожеж, спричинених обстрілами, у місті та за межами мегаполісу, довелось цієї доби ліквідовувати харківським рятувальникам, повідомляють у ДСНС.

Троє загиблих, семеро поранених серед мирного населення цієї доби на Харківщині.

На лінії зіткнення, що пролягає на території області тривають бойові дії.

«Ворог намагається не допустити виходу наших підрозділів у свій тил на Слов’янському напрямку, обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Дмитрівка, Чугуїв, Коробочкине, Стара Гнилиця та Базаліївка», -розповідають у Генштабі ЗСУ.

Наші захисники відбивають атаки ворога та надійно тримають свої позиції.