Хабар у вісімнадцять тисячь гривень. Харківського управлінця спіймали на здирництві

22.02.2013 22:16   -
Автор:

-По-дружески вы заняли человеку деньги. Под что? Для чего вы ему заняли?

-Ну он попросил под бизнес-интересы…

-Под какие бизнес интересы?

-Он сказал, что занимается компьютерной техникой.

Це кадри оперативного відео затримання подільника одного з харківських управлінців. Певну суму грошей він повинен був отримати від підприємця за непритягнення того до адмінвідповідальності.

Світлана Баркова прес-офіцер УБОЗ ГУ МВС України в Харківській області

-В управление по борьбе с организованной преступностью обратился представитель предпринимателя города Харькова, что у него вымагают денежные средства. Вымагает замначальника государственой инспекции по защите прав потребителей Харьковской области.

Про передачу грошей домовилися в одному з кафе в центрі міста. Там подільник і попався оперативникам. Взявши гроші, той відразу вирішив від них відмовитися.

-Та я не брал вообще, я не брал, он мне бросил, а я вот этой рукой достал. Вот на ладони и на пальцах. Вот вы видели область свечения?

Дев'яносто купюр номіналом по двісті гривень — вісімнадцять тисяч. Саме така сума повинна була дістатися управлінцю. Та не тут то було — тепер здирнику може загрожувати тюремний термін від п'яти до десяти років. Та це вирішить суд. За минулий рік харківським управлінням з організованою злочинністю було спіймано на гарячому 28 осіб. Сума найбільшого хабара склала 240 тисяч гривень.

Ігор Бескровний