Готовность харьковских медучреждений к Евро-2012

30.04.2012 19:56   -
Автор:

Вміти надавати невідкладну допомогу гостям Євро, забезпечити лікарні необхідною кількістю ліжок та оснастити їх сучасним обладнанням. Саме на все це мають звернути увагу в медзакладах Першої столиці під час підготовки до євроматчів. Не менш важливе питання  і культура спілкування лікарів з пацієнтами, кажуть у профільній комісії, що завітала до сімнадцятої лікарні.

Світлана Горбунова-Рубан,  заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення:

-Я попрошу в преддверии Евро 2012 в двух коллективах, в 17-й больнице и 4-й больнице, очень серьезно и ответственно провести треннинговые занятия с врачебным, средним и младшим медперсоналом по вопросам медицинской этики и обычной культуры обращения с пациентами.

І подібних тренінгів у сімнадцятій профільній лікарні провели вже чимало. Та в медзакладі потурбувалися не тільки про навчання. З літа минулого року тут провели капітальний ремонт усіх приміщень хірургічного відділення. оновили всі оперблоки, реанімаційне, прийомне та травматологічне відділення.

Ігор Кликов,  завідувач травмпункту:

-У нас перевязочная сделана, в которой можно оказать большой объем помощи, в дальнейшем будет проходить здесь реконструкция. здесь будет малая операционная, ревмзал, т.е объем помощи еще больше увеличится.

Під час євро дві тисячі дванадцять сімнадцята багатопрофільна лікарня буде базовим закладом з надання медичної допомоги гостям чемпіонату.