Голосування в №169 окрузі

28.10.2012 16:22   -
Автор:

Виборча дільниця двісті сорок один. Цей пункт в Києвському районі є одним з найбільших за кількістю виборців. Тож з самого початку голосування тут роботи вистачає всім двадцяти чотирьом членам комісії. На кожному столі — по двісті п`ятдесят бюлетенів. У залі — вісім урн, з яких дві — переносні. На дільниці подбали і про умови для людей з особливими потребами.

Наталія Федорова голова комісії

-Одна кабинка для инвалидов, есть специальный вход с лифтом, те которые на колечах их можно будет поднять, т.е у нас есть дежурный, который занимается этим вопросом тоже.

Люди, які приходять на вибори, кажуть, умови на виборчих пунктах влаштовуюють і проблем під час голосування не виникає. Виборці впевнені — від цієї події залежить майбуття країни.

харків'янка

-Считаю, что очень значимое, у меня растет сын и я хочу, чтоб он жил в хорошей, нормальной стране.

Лариса Шаура харків'янка

-Выбираем свою жизнь, поэтому я всегда, например, хожу, и муж у меня ходит, и мама, и я надеюь и дети будут всегда ходить, потому что решать нужно всегда на выборах.

У тому, що доля держави вирішується саме зараз, впевнена народний депутат України Ірина Бережна. Вона теж серед виборців цього району. Каже — сьогодні жителі усієї країни мають унікальну можливість вплинути на розвиток своєї держави.

Ірина Бережна народний депутат України

-Мне очень приятно, что сегодня с утра я очень много общалась с людьми и практически все харьковчане, с которыми мне удалось пообщаться, говорят о том, что они выбирают стабильность, выбирают развитие, как Харькова, так и Украины в целом и они выбирают счастливое будущее для себя и своих детей, а это самый правильный выбор безусловно.

Віддати свій голос за щасливе майбуття на виборчу дільницю прийшла і мати нардепки Олена Бережна. Говорить, тут не має бути байдужих.

Олена Бережна мати Ірини Бережної

-Я бы хотела пожелать харьковчанам, что несмотря на такой дождливый день, немсотря на теплую постель, не хочется выходить из дому, но учитывая то, что от каждого из нас зависит будущее страны, все-таки подняться с постели и может чуть попозже и обязательно прийти проголосовать

Олександра Суфіянова, Сергій Перець, Харьковские Известия.