Геннадий Кернес встретился с Ольгой Сумской

19.09.2019 13:32   -
Автор:
Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся із народною артисткою України Ольгою Сумською, яка приїхала, аби взяти участь в одному із іміджевих проектів Першої столиці. Тож поки підготовка до цього заходу триває — вона у місті часта гостя. Ольга Сумська каже, незважаючи на щільний графік, все ж знаходить час для прогулянок. А сходити, розповідає артистка, у Харкові є куди. Зі всіма своїми враженнями від міста та його розвитку вона поділилася із мером Геннадій Кернесом. Ольга Сумська розповіла, що тепер в неї з"явилося нове улюблене місце відпочинку — Саржин Яр.      
 
Ольга Сумська народна артистка України 
 
Він мене просто вразив, адже я не була там 3 роки. Я подивилася, скільки там всього нового, як він розширився. Там і велосипедні доріжки, там і фонтани, там і зони для відпочинку харків'ян. Я все це вже показала в соцмережах: фейсбук и инстаграм. І люди питають: "Це Харків?". Я кажу, так. Це просто неймовірно, добре, комфортно.
 
Ольга Сумська розповідає, оновлений Саржин Яр став для неї справжній джерелом для натхнення, не менш її зачарував і реконструйований сад Шевченка. Та й загалом всі зміни, що відбулися та тривають у місті, її вражають. 
 
Ольга Сумська народна артистка України
 
Я мушу засвідчити, що Геннадій Адольфович турбується про харків'ян. Харків розквітає з кожним роком, і коли я кожного року приїжджаю я бачу якісь зміни на краще, я бачу як удосконалюються і парки, і будуються нові будинки, і нові сквери. Я бачу як люди не байдужі до цього, як вони опікуються цим, переймаються і харків'ян чують. Керівництво чує харків'ян і це дуже важливо. І от всі ці зміни, які ми сьогодні бачимо вони, дійсно, такі великі, вони вагомі для хаків'ян та гостей міста.