Геннадий Кернес встретился с харьковскими чемпионами мира

10.12.2019 15:32   -
Автор:
Ата Адтаєв – перший в Україні чемпіон світу з ММА, це змішані бойові мистецтва. Такий вид спорту тільки-но набирає популярність в нашій країні, але в інших, за його словами, цей напрямок вже давно займає чи не лідируючі позиції. Хлопець каже, він присвятив спорту майже 10 років життя, і все це дало свої плоди, Ата гідно представив Україну, а тим паче, Харків на світовій арені, і саме це – для нього було головною метою. 
 
Ата Атдаєв чемпіон світу з ММА (змішані бойові мистецтва)
 
Я провел 4 боя и стал чемпионом мира, Слава Богу. Дальше хочу повторить еще раз. В истории Украины двукратных чемпионов мира, двукратных чемпионов Европы никогда не было. Хочу повторить. 
 
І от його та іншіх найкращих харківських спортсменів з різних бойових мистецтв запросив на зустріч мер Геннадій Кернес, аби обговорити поглиблення розвитку спорту в Першій столиці. І міський голова, розуміючі. що більшість проблем можуть бути пов"язані з фінансуванням – одразу ж пропонує це вирішити. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова
 
Мы готовы часть финансирования выделить на вашу федерацию, именно ваши тренировки, чтобы это было, это все сделает Константин, он у нас отвечает за это. Скажите, какие на будущий год нужно деньги заложить. У вас же есть план соревнований, план подготовки? А мы его состыкуем с нашими возможностями и все вам выделим.
 
Та це ще не всі ідеї, що запропонував мер, Геннадій Кернес також хоче сприяти розвитку спорту в місті через приклади та досягнення. А саме – ці чемпіони власними набутками можуть прищеплювати дітям любов до активного способу життя, тим паче, що із такими пропозиціями прийшли і самі спортсмени. Як от Владислав Рунев, хлопець – двократний чемпіон світу з бойового самбо, і свій спортивний шлях хоче продемонструвати харківській малечі як в лекціях, так і на практиці. 
 
Владислав Руднєв двократний чемпіон світу з бойового самбо    
 
Геннадий Адольфович, конечно же, сказал, что всем поможет, потому что мы уже проявили себя и приходим с конкретными целями и он понимает, что это не балабольство. А мы пришли за конкретной золотой медалью и нас все поддержали и мы будем в этом двигаться и показывать результат.
 
В результаті спортсмени певні, адже помічають, що за останні роки міська влада і мер Геннадій Кернес не аби яку увагу приділяють розвитку активного способу життя. 
 
Семен Новіков двократний чемпіон світу з греко-римської боротьби 
 
Он обращает внимание на спорт в Харькове Достаточно того, что нас пригласили, выслушали, узнали и дай Бог будут их решать. Подрастающее поколение должно равняться на чемпионов мира, олимпийских чемпионов.
 
На цьому і домовились. І вже незабаром харківські діти зможуть побувати на майстер-класах цих чемпіонів. А поки на знак домовленостей – рукостискання та спільні фото.