Геннадій Кернес вручив ордери на квартири інвалідам війни

05.04.2013 18:24   -
Автор:

В цих вісьмох людей розпочинається нове життя. Вони потребували покращення житлових умов. Інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни, бойових дій в Афганістані — кілька десятків років вони стояли у черзі на житло і сьогодні їхня мрія здійснилася — вони отримують ключі від новеньких квартир.

-Мы наконец-то дождалися, получаем квартиру в новом доме, огромное спасибо за процветание нашего города! — вам спасибо!

Геннадій Кернес Харківський міський голова

-Хочу пожелать вам здоровья, весна на улице, я думаю, что тем более с учетом сегодняшнего дня, что вы получили официально ваши ордера, ключи, у вас будет тоже хорошее весеннее душевное настроение и мало того, чтоб вы там свое счастье нашли, хоть долго и ждали, но во всяком случае у вас теперь есть собственная квартира!

А ось зараз чекати довго не стали і з мерії деякі щасливі володарі нових квартир відразу відправилися до свої помешкань. Інвалід афганської війни Микола Комишан отриманому житлу не нарадується. На ці квадратні метри з родиною чекав двадцять один рік. Весь цей час вчотирьох вони тулитися в одній кімнаті в комуналці.  Тепер він тут, у двокімнатній квартирі, господарь.

-Вот это будет детская, уютненькая комнатка. Вот тут поставим детский диванчик.

Анастасія Полякова кореспондент

-Усі комунікації вже підведені — тепло, електрика, вода та газ. На кухню залишилося лише завезти газову плиту і можно повноцінно жити.

Плити власники квартир також отримають безкоштовно. Микола Комишан зізнається, на таке й не очікував.

Микола Комишан інвалід війни в Афганістані

-Я ожидал, что там прийдем, а там голые стены, никаких не обоек, ни линолеума, но спасибо мерии, позаботились, поклеили обои, положили линолеум, установили всю сантехнику, поэтому я очень радостный! огромное спасибо !

За минулі два роки цим категоріям населення було надано двадцять квартир. Усі оселі учасники Великої вітчизняної, інваліди різних воєн, які потребують поліпшення житлових умов отримують в порядку черговості. Всі квартири придбали за кошт держсубвенції.

Анастасія Полякова