Геннадий Кернес провел встречу с предпринимателями рынка «Барабашово»

19.12.2019 17:20   -
Автор:
Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з представниками ринку Барабашово, для того, щоб обговорити питання будівництва нової дороги. На думку підприємців шлях потрібен не тільки місту, а і працюючим на Барабашово. Хоча ситуація навколо ринку напружена, кажуть торговці. Тому комерсанти звернулися до мера з проханням надати їх робочим місцям охорону від муніціпалітету та створити на ринку інформаційні пункти, в яких всі бажаючі зможуть дізнатися подробиці про укладання нових договорів з міським комунальним підприємством "Сучасне місто". 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Ми робимо все, щоб інформування підприємців було дуже справним, тому я прошу Терехова Ігоря Олександровича, щоб він посилив ці ваші пропозиції. І КП «Сучасне місто» і Китайгородську прошу, щоб було інформовано, як можно детальніше, як можна обширніше тих, хто буде переселений, в звя'зку з будуванням дороги.
 
Мер вкотре повідомив, що магазини, які розташовані на територіторії майбутнього будівництва дороги – приберуть, інші залишаться на своїх місцях. Люди праці не постраждають, у кожного з них буде можливість отримати новий торговий павільон. Все робитиметься згідно чинного законодавства. Тому представники міської ради разом з підприємцями відвідають Головне управління Національної поліції Харківської області та керівництво ХОДа, щоб ті стали на захист закону та працюючих людей. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Я був у голови ХОДА, я йому передав пакет документів, я йому все розказав, показав позицію міста, він все знає. Я розмовляв з прокурором області, ми домовились, що я прийду також.
 
Консунсус досягнуто. Як зазначив Геннадій Кернес, для підприємців, які мають намір працювати далі – побудують сучасні торгові комплекси. Оренда в яких буде значно дешевша, ніж ті розцінки, що зараз виставляє адміністрація «Барабашово». Більш того, разом з будівництвом дороги, на обєктє буде проведено комплесний благоустрій, з"явится і якісна транспортна розв’язка.
 
Валерій Нестерук член ініціативної групи з питань захисту конституційних прав підприємців
 
Хочу відверто подякувати міській раді і голові міської ради за зустріч, тому що вона дуже нагальна. І просто та ситуація, яка склалась сьогодні на Барабашово коли велика кількість людей потерпає, їх відверто грабують, там процвітає рекет, вимагання коштів, блокування торгових об’єктів, і ті органи виконавчої влади які покликані захищати громадян, поліція прокуратура СБУ, вони не виконують своїх повноважень і нам було приємно побачити, що якраз міська рада стала на захист територіальної громади.