Геннадий Кернес поздравил учителей Харькова с профессиональным праздником

04.10.2018 17:21   -
Автор:
36 тисяч педагогів щодня працюють для того, аби Харків тримав планку інтелектуальної столиці України. Це ціла армія, яка готує переможців міжнародних та всеукоаїнських олімпіад, степендіатів міського голови та Президента України. 
 
Те, що свій життєвий шлях пов'яже саме з вчительською справою Наталія Калашникова визначилась ще, будучи за шкільною партою. Авторитетом, розповідає педагог, для неї була її вчителька історії. Тому, коли треба було обирати, каже, не вагаючись пішля її шляхом.  
 
Наталія Калашникова вчитель гімназії №47 
 
Когда мы говорим о школе, мы учителя, мы никогда не говорим, наши ученики, мы всегда говорим, — наши дети. Школа — это не просто работа, школа — это состояние души.  Поэтому я считаю, что вообще этот мир держится  на двух столбах на учители и враче. И вообще я считаю, что эти профессии самые главные в нашей жизни. 
 
Армія харківських педагогів, не лише всім серцем віддаються праці, а й гідно приймають виклики. Так гімназія №12, якою керує Лідія Калмичкова, стала у Харкові  першопрохідцем в експерименті з реалізації концепції "Нової української школи". 
 
Лідія Калмичкова директор гімназії №12 
 
Завдяки міській владі в нашій гімназії новий сучасний стадіон — найбільший стадіон у Харкові серед дитячих стадіонів. Крім того, завдяки  підтримці місті, міської влади, департаменту освіти ми отримували підручники, посібники, ми отримали техніку . І все це дало змогу нам відчути, що таке "Нова українська школа"  найпершими в місті. 
 
І саме їх — кращих педагогів Харькова місто вітає з їх Днем. Провідні спеціалісти за професіоналізм в розвитку освіти міста отримали подяки Харківського міського голови та грамоти виконкому Харківської міськради. Галузь освіти, підкреслив Геннадій Кернес, завжди була і буде, однією з основних — для міста. Власне тому, політика мерії спрямована на те, щоб кожного року не лише оновлювати інфраструктуру в навчальних закладах, а й давати нове життя тим об'єктам освіти, які десятиліттями були законсервовані. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Хочу поблагодарить вас от ХГС, от ГИК и я думаю, что и от каждого родителя города Харькова вас за ваш благородный труд, за вашу самоотдачу и за вашу мудрость, и за вашу толерантность . Я думаю, что для нас всех взрослых людей понятен реальный мир и в этот мир мы должны привести тех, кто придет нас на смену . И в Харькове заложена хорошая традиция получать от этого удовольствие , чтобы мы могли с вами и реорганизацией заниматься , могли с вами и ремонтами заниматься, могли с вами и будущим заниматься. И , конечно, восстанавливать систему дошкольного образования. Спасибо вам большое, низкий вам поклон. Божьей благодати вам, здоровья , любви в каждой семье . Чтобы у вас был на самом деле по  настоящему , такой знаете, коллегиальный , дружеский подряд. Друг з другом, и конечно помощь для нас , для тех, кто любит вас и верит в вас. Спасибо. 
 
Урочистості зі словами вдячності  винуватцям свята плавно перейшли у творчий вечір. Головним подарунком для вчителів Харкова від міського голови Геннадія Кернеса став святковий концерт від відомого артиста.  
 
Артисту вдалось підкорити інтелектуально підковану публіку. Педагоги Харкова не тільки слухали виконавця, а і залюбки підспівували йому.