Геннадій Кернес повернеться до Харкова найближчим часом

13.10.2020 15:20   -
Автор:
Юрій Сидоренко директор Департаменту у справах інформаціії та зв'язків із громадськістю
 
Мы знаем, что одной малоизвестной и малопопулярной политической силы в Харькове готовится очередной вброс под выборы. Заключатся он будет в том, что подписи на документах поданных в ЦВК от партии "Блок Кернеса — Успішний Харків" документи на посаду міського голови Геннадія Кернеса, що підпис Кернеса — несправжній. Це брехня, це ніякі не факсимелье. підпис справжній. Геннадій Адольфович заздалегідь готувався до виборів і всі документи підготував ще наприкінці серпня.
 
І такі спекуляції стосовно виборчого процессу та стану діючого міського голови, зазначає директор профільного департаменту, відбуваються з боку різних передставників політичних сил. 
 
Юрій Сидоренко директор Департаменту у справах інформаціії та зв'язків із громадськістю
 
Вчора знову пішов такий вкид від одного ж таки з кандидатів на посаду мера Харкова, який одночасно являеться головою державної адміністрації. Мовляв він цей вкид, заключається в тому, що у нього є точна інформація про те, що стан Геннадія Кернеса поганий і що до виборів він до Харкова не повернеться. Ми не розуміємо на яких підставах даний кандидат робить такі висновки. Ми наполягаємо на тому,що жодної інформації стороння людина з клініки Шаріте отримати не може, бо це по-перше поставить під удар репутацію самої клініки. По-друге це загрожує кримінальним переслідуванням на території Німеччини — це доволі серйозне покарання. Тому знову ж таки, повторюю, що ми не розуміємо на яких підставах робиться такий висновок одним із кандидатів мабуть тренуватися більше треба. 
 
Відповідаючи на питання щодо теперішнього стану Геннадія Кернеса, Юрій Сидоренко підкреслив, що лікарі відмічають — наразі життю та здоров'ю мера нічого не загрожує. Тож чекати залишилось недовго. 
 
Юрій Сидоренко директор Департаменту у справах інформаціії та зв'язків із громадськістю
 
З останнього, що ми говорили нічого гірше не стало — це точно. Тобто ми знову ж таки чекаємо.