Геннадий Кернес и Ян Питер де Йонг – работа над созданием умного города

17.10.2019 14:55   -
Автор:
Юлія Біла кореспондент 
 
Сьогодні ви підписали з Харковом меморандум про співпрацю. Велика частина цього документу стосується освіти. Чому ви вирішили впроваджувати новітні технології саме в цю галузь? 
 
Ян Пітер де Йонг генеральний директор представництва Microsoft в Україні
 
У вас система освіти на вищому рівні. Харків вважається столицею освіти. Ми розмовляли про це з вашим мером. І про те, як ви забезпечуюєте найкращі засоби здобуття освіти  – це частина розумного міста. У вас є дуже гарні можливості і це дає змогу підвищувати якість життя. Ми підтримаємо та запропонуємо продукцію та сервіси освітнім установам, університетам. Це допоможе їм навчати студентів краще. Багато людей говорять про цифрову трансформацію. І ми почнемо впроваджувати цю цифрову трансформацію у Харківські заклади. Це вплине і на педагогів, які почнуть викладати ефективніше. І по-друге це вплине на студентів, оскільки вони матимуть більше можливостей розвитку під час занять та протягом року.
 
Юлія Біла кореспондент 
 
Харків вже співпрацює з такими світовими компаніями, як Cisco, Hewlett Packard, Huawei. Тепер розпочинається робота з Microsoft. На вашу думку, чим саме Харків приваблює партнерів та інвесторів? 
 
Ян Пітер де Йонг генеральний директор представництва Microsoft в Україні
 
Ми завжди шукаємо нових партнерів. Ми маємо значний досвід, яким хочемо ділитися з партнерами по всьому світові. Я дійсно радий бачити, що місто Харків, завдяки вашому керівництву, завдяки Геннадію Кернесу, має значний прогрес. І ті кроки, які ми вже зробили разом з мером, будуть ефективнми. І ми дуже цінуємо, що ми є частиною цієї великої ініціативи. Наше завдання зробити Харків найкращим містом для життя.
 
Юлія Біла кореспондент 
 
Яка запорука успішного співробітництва Майкрософт із Харковом? 
 
Ян Пітер де Йонг генеральний директор представництва Microsoft в Україні
 
Наше співробітництво буде успішним. Бо і ми, і міський голова Геннадій Кернес намагаємося рухатися на крок попереду. Ми поговорили після підписання меморандуму і  дійшли згоди, як реалізувати це на практиці. Це меморандум розуміння. Він дає нам кроки до дії. І коли ми діємо – ми маємо успіх.