Генконсул Германии побывал на харьковской Масленице

14.03.2016 16:27   -
Автор:
Почесні гості на площі Свободи. Вихідними генконсул Німеччини разом із дружиною познайомились з масничними традиціями Слобожанщини і різних країн світу. Вольфганга Мессінгера пригощали млинцями та дарували сувеніри. Особливу програму підготували в Червонозаводському районі, який цього року представляв рідну країну консула — Німеччину. Гостей зустріли актори в національних костюмах, танцювальна та музична групи. 
 
фрау Мессінгер
 
На жаль я не розмовляю російською, але я себе тут почуваю так як ніби побувала у себе вдома у Німеччині на карнавалі. Мені дуже сподобалося як зобразили мою країну, головне, що у вас дуже чудові талановиті діти, які добре співають і танцюють. 
 
Вольфганг Мессінгер генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс в Дніпропетровську) 
 
Очень хорошая идея представлять различные европейские страны. Это хорошая идея и я поздравляю всех организаторов с этой идеей. 
 
Почесним гостям свято на площі Свободи прийшлося до душі. Кажуть, харків'яни гуляють наповну, тож за теплий прийом тільки найщиріші слова подяки.
 
фрау Мессінгер
 
Я закохалася у Харків і його людей. Я бажаю вам так і далі добре жити, працювати і весело відпочивати! 
 
Вольфганг Мессінгер генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс в Дніпропетровську)
 
Я желаю всей вашей стране мира и спокойствия и успеха людям. Будем и дальше помогать Украине и Харькову на этом пути — европейском и демократическом.