“Гей форум” підтримав Кірша та Авакова

12.01.2013 18:54   -
Автор:

Максим хлопець за викликом

-Через интернет я познакомился с Арсеном Аваковым, который попросил меня оказывать гомосексуальные услуги за деньги. И это происходило на протяжении двух лет. Затем он попросил меня гомосексуальные услуги оказывать и его другу, им оказался Алесандр Кирш.

Максим звинувачує політиків, у тому, що ті використовували його, як повію, передаючи один одному. До поїздки в Італію – Аваков, після нього – Кірш. Сексуальні забаганки останнього, за словами хлопця, його взагалі дратували. Та відмовитися не міг. Це відео хлопець зняв таємно. Він входить до квартири заслуженого економіста. На нього вже чекають.

Далі хлопець йде до ванної. І слідом до спальні. Там роздягається і його Олександр Кірш прискіпливо оглядає.

Минає деякий час і хлопця випроваджують.

– А Вы в Киев?
– Да
– Ну, если что, встретимся в понедельник, да? … Ну, я в субботу или в воскресенье напишу…
– Хорошо, пиши. Так, ничего не забывай. Так, решай свои проблемы, все, давай.

Скандальне відео в інтернеті одразу набуло популярності. На харківських політиків наробили купу фото – жаб і кумедного відео.

Натомість, Арсен Аваков на камеру своє статеве спілкування з чоловіками коментувати відмовляється.

-Не комментирую идиотизм

Проте в інтернеті, де він і познайомився з хлопцем, Аваков почувається більш впевнено. Інтернет виданню «Сегодня» розказав: хлопця на ймення Максим він не використовував, а лише порадив Кіршу його послуги.  Проте, де, коли, та з якою метою сам познайомився з цим хлопцем не пояснює.

Арсен Аваков народний депутат України  

-Массажиста дураку посоветовал – у него из-за веса толстого проблемы со спиной. Долечился — домассировался.

Брудного сексу не було, вторить своєму партнеру і колезі, на сторінках того ж видання, Олександр Кірш. Мовляв, всі ці маніпуляції були тільки, щоб підтримати здоров’я.

Олександр Кірш учасник скандального відео

-Этот парень три раза делал мне массаж поясницы, очевидно, в какой-то момент его завербовали.

Проте жоден з видів існуючого масажу не передбачає оголення масажиста разом з пацієнтом.

Віктор масажист

-В практике лечебного массажа я о такой методике не слышал. В лечебном массаже массажист одетый обязательно, а пациент раздетый. Если есть какие-то другие методики, то как бы нас не обучают им в институте, на курсах, таковых мы не знаем.

Та й мало імовірно щоб такий тендітний юнак був професійним масажистом, здатним позбавити хворі поважні телеса таких габаритів.
Викликає запитаня й той факт, навіщо було утаємничувати телефонні домовленності щодо зустрічей, якщо така не мала аморального забарвлення.

-Как ты умудрился мой телефон потерять? -Стер. не тот телефон стер. А теперь те два засвечены. То есть на те больше звонить не надо, они засвечены.Будем просто договариваться.

Арсену Авакову вже і не важливо, яка орієнтація у його колеги, йдеться на сайті видання "Обозреватель". Це особиста справа кожного, сказав він в інтерв"ю.

Арсен Аваков народний депутат України  

-Я не буду комментировать личную жизнь Александра Кирша, равно как и любого другого человека. Мое знакомство с Александром Викторовичем носит исключительно деловой, профессиональный характер. Я действительно рекомендовал его как кандидата в народные депутаты по одному из Харьковских округов. Александр Кирш – блестящий экономист, профессиональный бухгалтер, многогранный человек. Никакие подробности его личной жизни не убавляют профессионализма или интеллекта, которыми обладает этот человек.

Аваков і Кірш сьогодні, якщо вірити словам  екс-губернатора, виключно ділові партнери. А раніше ж були найліпшими друзями. Вони разом і футболом захоплювалися, і за харківський "Металіст" вболівали, і з молоддю працювали. Аваков у своєму блозі Кіршу навіть цілу сторінку присвятив. Вихваляв таланти. Мовляв, і економіст заслужений, і публіцист яскравий. А минулого року ще й ставки на нього робив, коли той балотувався до парламенту. Але Кірш прорватися до влади не зміг. Не допомогли йому у цьому навіть нетрадиційні методи агітації. Він на кшталт Власенку перед телекамерами показався облитий зеленкою. Але на рейтинги такий вчинок не вплинув. Слави Кіршу тепер хіба що  додаватиме  відео у інтернет-мережі. Натомість заяву на його підтримку  опублікувало Харківське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації "Гей форум".

цитата заявление

-Ми висловлюємо свою підтримку Олександрові Кіршу у його прагненні на приватне життя, в якому чоловіки мають право займатися коханням один з одним. Ми заявляємо, що всі десять з половиною тисяч харківських геїв радо підтримають своїх побратимів у цю непросту для них хвилину.