ГБР в Полтаве расширяет свою деятельность на Днепропетровскую, Сумскую и Харьковскую области

26.11.2019 14:15   -
Автор:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань розташоване у місті Полтава поширює свою діяльність на Дніпропетровську, Харківську та Сумську області. Загальна площа регіонів, на які тепер розповсюджується безпосередня діяльність теруправління ДБР складає п’яту частину території країни. А за кількістю населення перевищує 8 мільйонів 631 тисячу громадян. Тепер на території обслуговування розташовано два міста з чисельністю населення понад мільйон осіб – це половина міст мільйонників країни.
 
Світлана Савченко виконуюча обов’язки директора управління Державного бюро розслідувань у місті Полтава
 
Це все дуже крупні регіони які функціонуються своїми особливостями, саме від прозорості роботи державних органів: правоохоронців, суддів залежить рівень правопорядку у цих областях. Налагодження роботи було не легким кейсом для нашої команди.
 
Державне бюро розслідувань – це орган, створений для боротьби із злочинами високопосадовців. У тому числі суддів, правоохоронців та злочинів скоєних військовослужбовцями. З початком роботи ДБР на теренах України функції досудового розслідування перейшли від прокуратури до ДБР, у свою чергу за прокуратурою залишається функція нагляду. 
 
Світлана Савченко виконуюча обов’язки директора управління Державного бюро розслідувань у місті Полтава
 
За цей період минулого року до нас надійшло понад 14 тисяч звернень від громадян, від правоохоронних органів та державних органів. Безпосередньо злочинів, які стосувалися ці злочини, це порядку однієї тисячі направлено до суду за цей період 540 кримінальних проваджень, винесено на даний час порядку 180 вироків суду. Ми зараз концентруємо зусилля на протидії корупції, свавіллю посадовців а також фінансових правопорушень, це найблолісніша проблема нашого суспільства.
 
Однак, незважаючи на певну результативність роботи Державного бюро розслідувань, як розповідає керівництво ДБР, резонансні справи порушені проти топ чиновників України, і досі не отримали логічного завершення – вироку суду.