Гаряча вода з’явиться у суботу

21.12.2012 18:54   -
Автор:

Сорок кілометрів від Харкова. Селище Кочеток. Посеред лісу — спецтехніка. Саме тут  і сталася аварія. Ще в понеділок помітили зниження тиску подачі води на одній з ліній. Обстежили магістраль і виявили тріщини у засуві.  

Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства

-Водолазы были опущены в камеру, камера глубиной более 6 м была наполнена водой, с помощью подводного фотоаппарата были произведены снимки поверхности задвижек, где были определены две трещины, которые постоянно прогрессировали и поэтому было принято решение в среду о полной остановке данной линии и проведении работ по замене задвижки.

Воду відкачали і в четвер зранку замінити деталь опустились ремонтні бригади. В аварії винен час, кажуть фахівці, адже термін експлуатації цього водогону вже сягнув півсторіччя. Ремонт ускладнювали умови: глибина і мороз. Та від графіку ремонтники не відхиляються.

Володимир Паболков заступник генерального директора КП "Харківводоканал"

-Была подготовлена задвижка и далее уже из этих соображений был разработан график проведения работ — рассчитанный на 38 часов, для того, чтобы провести демонтаж и монтаж задвижки. Специалисты не взирая ни на какие сложности работали весь день и всю ночь, бригады менялись соответсвенно разработанного графика и поставленную задачу выполняем.

Ремонтники вже провели заміну засуву. Тепер залишилися зварювальні роботи. Їх планують завершити сьогодні вночі. Тоді ж запустять систему, але нагрівання почнеться за чотири години потому. Вранці суботи, якщо не буде форс-мажорів, городяни вже будуть із гарячою водою.

Анастасія Полякова, Сергій перець, Харьковские Известия