Freedom House сегодня в Харькове

04.04.2012 16:51   -
Автор:

Зустріч з громадськістю Харківщини. Приймав закордонних гостей мер міста, який і представив харківських учасників круглого столу.  

Геннадій Кернес Харківський міський голова  
— Это люди, которые живут здесь в городе Харькове, живут в Украине, давно занимаются общественной деятельностью,  созданием условий для развития территорий,.Поэтому ,я думаю, что вам будет также интересно узнать мнения людей, которые присутствуют сегодня в зале.
  
Представники національних громад та об’єднань Харкова поділилися з закордонними гостями своїми думками про розвиток демократії та свободи слова в Україні. Розповіли, що бачать досягнення українців, але пропонують не зупинятися на цьому і продовжувати втілювати у життя ті світові цінності, що є невід’ємною часткою кожної демократичної держави. Україна змінюється. Запроваджується судова те медична реформи, набувають чинності закони, що захищають права громадян, набирають сили нормативи для створення більш прозорого сусільства, громадські обєднання нарешті отримали дієві важелі впливу на майбутне країни.     

Деймон Вілсон, виконавчий віце-президент Атлантичної Ради «Freedom House» у Вашингтоні
— Ми дуже добре і відкрито обговорили такі питання, як політичний плюралізм та політичної конкуренції. Мета нашого візиту більш об’ємна, ніж зацікавленість у випадку з Луценко, чи у випадку Тимошенко, чи у якихось особистих мотивах, нас більше турбує подальший розвиток демократії в Україні.

Андрій Соловйов, Віктор Ноздрачьов, Харьковские известия