Фестиваль молодых и креативных, тех, кому за ….

08.10.2019 14:28   -
Автор:
З року в рік вони не перестають дивувати своїми талантами і запальною енергією. От цього разу навіть ніхто не вірить, що їм 60-т, 70-т, а то і 80-т років. На сцені всі молоді, активні, креативні та завзяті. 
 
Катерина Матвієнко учасниця фестивалю "Клубів активного довголіття"
 
Харьков – это город смелых и влюблённых, это город юности моей, а мы так себя чувствуем, как вроде нам 20, 40 лет и дай Бог, чтобы мы долго и счастливо жили. Спасибо всем, что есть такие мероприятия, что мы можем так участвовать. 
 
Ольга Островська учасниця фестивалю "Клубів активного довголіття"
 
Скільки от похилих людей і зараз на сцені вони показують свої успіхи, а своєму колективові я кажу спасибі, вони молодці.
 
Фестивалі "Клубів активного довголіття", стали вже традиційними і проводяться як правило у жовтні, що розпочинається Днем людей похилого віку, тож цей місяць стає наче презентаційним успіхів і досягнень літніх харків"ян.   
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Девіз "Україна. Харків. Любов". Наші хлопці і дівчата співають пісні про Україну, присвячують пісні рідному місту. А враховуючи, що сьогодні День хорошого настрою, то у нас у всіх гарний настрій. приходьте у наші "Клуби активного довголіття", у наші територіальні центри, якщо вам дома не дуже комфортно бути одному.  
 
Сьогодні "Клуби активного довголіття" нараховують десятки тисяч людей поважного віку, які не звикли сидіти склавши руки, вони вже давно забули такі слова як "не хочу" або "не можу". 
 
Валентина Барсукова учасниця фестивалю "Клубів активного довголіття"
 
" Клубы активного долголетия" для меня лично – это здоровье, здоровье, здоровье и радость. Очень и очень довольны тем, что мы ходим в этот клуб.
 
Валентина Симоненко учасниця фестивалю "Клубів активного довголіття"
 
И в театры ходим, на концерты, в бассейн, кружков у нас много и вышивание, и вязание, на компьютере занимаемся, брейн-ринг у нас был.
 
Ніна Чернявська учасниця фестивалю "Клубів активного довголіття"
 
Мы не плачем и не охаем, песни звонкие поём, получается неплохо, девочки? Значит мы ещё живём.
 
Так і живуть вони однією дружньою харківською родиною і зараз у своєму золотому віці переживають "другу молодість" і це відчуття не покидає вже не одне покоління пенсіонерів.  
 
Світлана Горбунова-Рубан заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я і соціального захисту населення 
 
Це великий багаторічний проект. В цьому році ми відзначамо 10-ий фестиваль "Клубів активного довголіттяЙ", він існує в рамках нашого великого гуманітарного проекту "Єдина соціальна мережа", якому 20 років. оце ми 20 років спілкуємося з громадськими організаціями, співпрацюємо з ними і робимо все, що хочуть побачити, почути і отримати від нас харків"яни.
 
І цей фестиваль тільки один з багатьох заходів для людей поважного віку. І тут немає програвших. Переможець кожен. Всі клуби були номіновані на нагороди і на знак визнання отримали подарунки. 
 
– Мы желаем счастья вам, счастья в этом мире большом, как солнце по утрам, пусть оно заходит в дом.