ФЕД відзначає ювілей — 85 років

28.12.2012 19:11   -
Автор:

У великій залі заводу ФЕД  — і передовики праці, і ветерани виробництва. Відзначають ювілей заводу. Спочатку — документальний фільм про історію підприємтва. Перший робочий день у заводі ФЕД відбувся у далекому тисяча дев*ятсот двадцять сьомому. Тоді тут випускали товари народного виробництва, зокрема, електросвердла. А трохи пізніші запустили виробництво легендарних фотоапаратів. Зараз це найбільше в СНД підприємство з виготовлення та ремонту електроприводних насосних станцій, апаратури для авіації та інших галузей машинобудування.

Андрій Моченков заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

-Мы все понимаем, что всё, что летает на постсовестком пространстве — всё оно имеет элементы, агрегаты. И мы этим гордимся. И конечно мы все рассчитываем на ваш труд, на ваше высокотехнологичное производство, которая выпускает продукцию, инновационную продукцию.

Та свята не проходять без підбиття підсумків. Адже лише знаючи свій рівень — можна підвищувати свої можливості. Не обійшлося і без нагород. Кращі працівники отримали грамоти та подяки.

Михайло Фатєєв заступник Харківського міського голови

-Я могу вас только поздравить. И в предверии Нового года пожелать удачи, дальнейших успехов на работе, достойной зарплаты за ваш труд и благополучия в ваших семьях.

Олена Завгородня Євген Карпенко Харьковские Известия