Фасад з дірками та покрівля наче решето. Які роботи проводять харківські комунальники (відео)

16.08.2023 18:17   -

Цей будинок у Салтівському райні не такої вже і старої забудови. Проте із фасадом тут вже почалися проблеми, він став сипатися, місцями. Через що навіть конструктив будівлі наче «оголився». Тож комунальникам довелося проводити висотні роботи.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
На даному об’єкті силами нашого КП проводяться відновлювальні роботи з усунення аварійності фасаду. На окремих ділянках було відшаровування штукатурки та обвал цегли. Ми відновили цеглу та відновили ці ділянки. Раніше на цьому об’єкті силами нашого КП проводилися роботи з поточного ремонту покрівлі. В процесі експлуатації будинку шар руберойду був пошкоджений та були протікання води в квартири мешканців. Ми відновили покрівлю та усунули незручності для місцевих мешканців.

А це вже інший будинок, що у Київському районі. Тут бригада комунальників відновлює покрівлю. Вона під час дощів була наче решето з усіма відповідними проблемами.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОЛЕГ ВОЛОШИН ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА КП «ХРБП»
На даному об’єкті КП «ХРБП» проводить плановий поточний ремонт жорсткої покрівлі будинку. Старий шифер був потрісканий, обрешітка згнила місцями. Відновлюємо обрешітку, проводимо облаштування гідроізоляційного шару та шифер замінюємо на профлист. Обсяг робіт по роботі на покрівлі – близько 400 квадратних метрів. Також наше підприємство проводить роботи з поточного ремонту у трьох районах міста Харкова – це Київський, Салтівський та Немишлянський. Проводимо, як планову заміну пошкоджених місць так і роботи аварійного відновлення, що пов’язані з наслідками війни. Наше підприємство робить все, щоб місцевим мешканцям – харків’янам, жилось краще, комфортніше та зручніше!

ОСТАННІ НОВИНИ