Фан зона на площі Свободи вмістить 60 тисяч вболівальників

21.03.2012 18:48   -
Автор:

Головна подія України- Євро дві тисячі дванадять наближається. Та вже  перед початком чемпіонату на вболівальників чекатиме маса видовищ. Одне з них- це Трофітур. Пройде він у фан-зоні на  Площі Свободи.

Наталія Мірошниченко заступник директора Департаменту з питань підготовки Євро-2012 з футболу
Это демонстрация кубка УЕФА по футболу, который проходит по всем принимающим городам Евро-2012, как в Украине так и в Польше,так же охватывает несколько других городов Ивано-Франсковск, Одесса и Днепропетровск. В Харькове показ Кубка состоится с пятнадцатого по семнадцатое мая, специально установленный павильйон на площади Свободы.

У фан-зоні буде чотири головні виходи та десять додаткових, для екстренних випадків. Ширина прохідних воріт сягатиме семи метрів. Вхід бекоштовний. Платний — тільки до віп-зони.

Сергій Харьков керівник проекту "Офіційна фан-зона-2012" у Києві та Харкові
Всего на площади разместится 60тис болельщиков.Средняя, беспроблемная, то,что мы расчитали составляет порядка до сорока пяти тысяч, но на финале или полуфинале наверняка желающих будет гараздо больше.

Цілий день вболівальників розважатимуть різними конкурсами, іграми, переглядами матчів. Серед алкогольних напоїв буде лише пиво. Для паління відведуть спеціальне місце.

Олександр Попов заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту і підготовки Євро-2012
На фан-зоне Беркута и милиции не будет, это требование УЕФА, там будут находится стюарты и частная охрана.

Встновлювати фан-зону розпочнуть вже чотирнадцятого травня. Рух автотранспорту перекривати не будуть.

Євгенія Кутнова, Євген Карпенко.Харьковские Известия