Факты об ОУН-УПА

03.10.2012 22:36   -
Автор:

Жодної суб’єктивності – тільки архівні документи – висновки читачі зроблять самі, впевнені Автори. Документи представлені у двотомнику збиралися не тільки в українських, а і у закордонних архівах.

Вадим Колесніченко народний депутат України, співголова Міжнародного антифашистського фронту  

-Это материалы, вообще 90% из них не видели раньше свет и в первые в этом году были рассекречены. Это потрясающие документы которые доказывают следующее. ОУН –УПА начиная с 1939 года, то есть еще до начала великой отечественной войны активно сотрудничало со спецслужбами нацисткой Германии, находились у них на финансировании и эта деятельность не прекращалась вплоть до 1945 года.

У залі ті хто знає про діяльність вояків ОУН-УПА, не з книжок, а з особистого досвіду. Вони на власні очі бачили, результати співпраці націоналістів з фашистами: повішених та розстріляних вчителів та лікарів, спалені села та закатовані родини. Тому всі намагання, сьогоднішніх нащадків Бандери, змінити історію розбиваються о факти.   

Нестор Шуфрич член Міжнародного антифашистського фронту

-Мы сегодня предлагаем, покажите документы, которые бы показали что вы, я имею ввиду этих оголтелых защитников бендеровцев и предателей, что вы защищали какие-то ваши государственные интересы, интересы людей, а не занимались убийствами, казнями и геноцидом.

Тривалий час колишня влада в Україні намагалася узаконити і героїзувати участь бандерівців у Великій Вітчизняній. І одночасно намагалися принизити внесок радянських воїнів визволителів у перемогу над фашизмом. Дмитро Шенцев виріс у родині ветеранів — його дід і батько брали участь у великій вітчизняній з першого до останнього дня, тож для нього зберегти історичну справедливість справа всього життя. Радянські воїни-визволителі, які захистили світ від коричневої чуми, на його думку заслуговують на найвищу шану від народу і держави.

Дмитро Шенцев народний депутат України, співголова Антифашистського форуму України

-Для меня это лично и я вам по сыновьи обещаю и клянусь как своему отцу, что никто и никогда не сможет посягнуть на величие вашего подвига Мы никому это не позволим.

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьков Известия.