Фахівців-піротехніків в Україні стане більше

09.12.2022 14:40   -

В Україні кількість піротехніків зросте. Через російську агресію і значні масштаби мінування ворогом території країни, роботи багато. Наразі виявленням і знешкодженням вибухонебезпечних предметів займається значно більше спеціалістів, ніж до війни.

ДЕНИС МОНАСТИРСЬКИЙ МІНІСТР ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Кількість людей, які займаються розмінуванням, — зросла. І ми розуміємо, що ця цифра наступного року значно збільшиться. Сьогодні це тисячі людей,які проводять гуманітарне розмінування.

Сьогодні фахівці з Національної поліції та ДСНС проводять гуманітарне розмінування: житлових об’єктів, об’єктів інфраструктури та доріг для того, щоб можна було пересуватися і забезпечувати елементарні потреби людей, розповідають у міністерстві внутрішніх справ. Тому для цієї місії потрібно ще більше спеціалістів.

ДЕНИС МОНАСТИРСЬКИЙ МІНІСТР ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ
Уряд влітку цього року вдвічі збільшив кількість піротехніків ДСНС, а найближчим часом планує підсилити ще на 500 піротехніків протягом найближчих кількох місяців.

Міністр розповів і про необхідність машин для механізованого розмінування. Він повідомив, що піротехніки вже отримали таку від UNITED24. Також техніка очікується від міжнародних партнерів, зокрема Японії та Канади.