Есхар — 2013

26.01.2013 21:20   -
Автор:

-Приходит время, с юга птицы прилетают, снеговые горы тают и не до сна.

Відкриття фестивалю співпало з днем народження одного з видатних бардів двадцятого сторіччя Володимира Висоцького, на його честь організатори влаштували фотовиставку.

Юрій Варжеїнов заступник голови Чугуївської райдержадміністрації 

-Высоцкий когда-то сказал такую фразу: если положить на чашу весов весь мой талант не песенный и песенный , то перевесит песенный, он очень выдающийся человек поэтому глубоко символично что мы открываем фестиваль в этот день.

Творчість Висоцького і його колег по співучому цеху, це те, що розповість про людей двадцятого сторіччя, про їх мрії та думки, краще ніж будь які мемуари, впевнений один з учасників фестивалю, лідер колективу «Пісні нашого сторіччя» Олександр Мірзаян  

Олександр Мірзаян автор-виконавець (Росія)

-Самый достоверный документ нации и эпохи, ни театр, ни литература, а песня. Одна русская песня, ну и  конечно украинская она стоит стопки русских летописей. То есть песня как паспорт. И извините либо мы нация гоп-стоп и пуси-муси, либо мы нация Высоцкого, Окуджавы. Это совершенно другое дело.

Бардівська пісня, пісня, що бере за душу, вважає народний депутат України Дмитро Шенцев. Саме тому кілька років тому він взяв Есхарівський фестиваль під опіку, завдяки чому авторську пісну на Харківщині вдалося не тільки зберегти, а і вивести на міжнародний рівень.

Дмитро Шенцев народний депутат України

-Такие песни трогают и мое сердце, и мою душу лично. Вызывают теплые эмоции и воспоминания о молодости, о детстве, да и сегодня вызывают чувство того, что все мы люди, все мы настоящие и основное для нас это конечно же и душа и сердце и желание быть настоящим.

Наступного року фестиваль «Зимовий Есхар» відсвяткує свій двадцятий ювілей, яким він буде — організатори подробиць поки не відкривають, але запевняють  — на це варто буде подивитися. І це варто буде почути.

-Надежды маленький оркестрик под управлением любви, надежды маленький оркестрик под управлением любви.