Двор одной из харьковский школ превратили в спортивный городок

10.10.2019 14:09   -
Автор:
Подвір'я Харківської школи №95 перетворилося на справжнє спортивне містечко. Тут і баскетбольне, футбольне, волейбольне поля, доріжки як для звичайного бігу так і з перешкодами, столи для тенісу, тренажері та різні гральні форми. Тож кожен зможе знайти собі заняття до душі. Школярі, кажуть, з появою цього багатофункціонального майданчика уроки з фізкультури стали проходити значно цікавіше. 
 
Марина, Дар'я, Кіра учениці Харківської школи №95
 
Там полоса препятствий очень классная, ну это более для старших, а для нас — баскетбольное, футбольное поле, волейбольное поле тоже сделано — это самое лучшее для меня, потому что люблю в волейбол играть. Некоторые бывает играют в теннис, в футбол и баскетбол. Свежим воздухом дышим — это лучше укрепляет иммунитет.
 
Вікторія учениця Харківської школи №95
 
Все нравится, все очень хорошо сделано. До этого здесь было обычное поле, ворота стояли, очень сильно все поменялось, тут больше возможностей дано, спортивные площадки, волейбольная площадка, все очень хорошо сделано.
 
На те який спортивний стадіон зробили для дітей, вирішив подивитися і мер Геннадій Кернес. Очільник міста побачив, що кожен як то кажуть при справі. 
 
Наталія Мерзлякова директор Харківської школи №95 
 
Діти дуже задоволені, батьки також дуже багато мріяли про таке містечко спортивне, тепер воно в нас є. І ми дуже вдячні нашому меру Геннадію Адольфовичу за те, що нашу школу було включено до списку цих шкіл, які матимуть отакий стадіон.
 
І як зазвичай це буває,після зустрічі з харків"янами, мера довго не відпускали: спілкування, побажання та спільні фото.