“Двері, вибух, я встигла забігти у під’їзд”, – мешканці постраждалих багатоповерхівок Шевченківського району

31.03.2024 17:22   -

Повторний «прильот». Його пережили мешканці ось цих багатоповерхівок у Шевченківському районі. В результаті люди вкотре лишились вікон у своїх домівках. Все полетіло, або на вулицю, або в самі квартири харків’ян. В результаті авіаудару є постраждалі. 35-річний чоловік та 77-річна жінка. 

ЄВГЕНІЯ МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Ввечері вигуляли з подругою собаку і сиділи на лаві і нічого не передвіщало… різкий свист над головою. Встигли крикнути «Бігом!» до дверей. Двері, вибух, вибуховою хвилею все це відкрило, я встигла забігти у під’їзд і позаду все посипалося скло. Потім швидко отямились, зрозуміли, що слід вийти, подивитись чи ніхто не ушкоджений. На щастя, у дворі сиділи тільки ми та пара, куди вона поділась – не знаю. І ми з сусідами швидко бігли дивились, що нікого немає,  а далі вже почали прибирати. Вирішили дитину вивезти з міста. Самі залишатись, звичайно, тут, бо робота і має хтось робити, якщо ж ми всі втечемо, то хто буде працювати. Місто має жити!

ЛІДІЯ МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Це просто передати словами неможливо. Такий гуркіт. Будинок здригався! Його просто смикнуло! Все полетіло, шибки полетіли. Щастя, що я була не в тій кімнаті, а сиділа в іншій кімнаті на дивані. Все гриміло! Побило все – пластикові вікна та балконні. Син тільки засклив, а в нас нещодавно все це сталося. А вчора знову. Все… он плівка відлітіла, все так літало, я взагалі не знаю. Холодина, ну якось ніч переспали, години дві може поспала. Все дуже сумно! Будь вони неладні ці… росія. Я сама з росії, прокляття їм, бумерангом повернеться все. Так люди страждають не за що, за що нам таке?!        

   

ІРИНА МЕШКАНКА ПОСТРАЖДАЛОГО БУДИНКУ
Я в стресі. Було дуже гучно, дуже жахливо. Це не можна передати словами це суцільний просто страх. Ми дуже налякані, перелякались. У мене немає жодного цілого скла. На серці дуже тяжко, дуже страшно, дуже… ну я не можу передати. Це жахливо. Я не розумію за що і як, і як далі жити. Не розумію! Я з дитиною сьогодні від’їжджаю, я не хочу. Я від’їжджала, повернулась, ми 2 роки тут жили і я знов повинна їхати. Я не хочу їхати! Я не хочу їхати з дому! Чому я повинна їхати з дому?! Я цього не розумію зовсім!        

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Дуже багато людей, які перебували тут, то, як ви розумієте, дуже схвильовані всі, бо вже другий раз біля цього будинка розриваються бомби і дуже багато вікон вибито. Сьогодні нам прийдеться вставляти приблизно 300 віконних проємів, ми зараз зашиваємо, закриваємо контури, ми досліджували покрівлю, комунікації. Постраждало взагалі 7 будинків. Це найбільш постраждалий будинок, бо тут 12 під’їздів, 480 квартир.