Доверять не словам, а делам

10.10.2012 22:19   -
Автор:

Нова баскетбольна арена, футбольний майданчик, каруселі. Такі перетворення відбулися на Одеській вже у серпні. А після — взялися за благоустрій і у подвір"ях. Відремонтували внутрішньоквартальні дороги. Неподалік — встановили лави, та привели до ладу вхідні групи. Та на цьому робота з благоустрою у мікрорайоні не зупиниться обіцяє депутат міськради Анатолій Денисенко.

Анатолій Денисенко депутат Харківської міськради

-Основные проблемы, это проблемы ЖКХ. Проблемы на протяжении 40 лет системно не решались и к сожалению на сегодняшний день мы не в силах решить все вопросы сразу. Поэтому каждый год мы вибираем какие-то вопросы и системно пытаемся решить их во всём городе.

І ті перетворення, які запланувала міська влада перейшли від паперів до справи. Парк у мікрорайоні Основа -  видозмінився. Дитячі майданчики, лави для відпочинку та різноманітні розваги. Це місце виглядає зовсім інакше ніж десять років тому. Та аби парк мав довершений вигляд — на нього чекає глобальна реконструкція.

Анатолій Денисенко депутат Харківської міської ради

Привели в порядок все деревья, установили детские площадки, скамейки, освещение. Начали восстанавливать дороги. Я думаю, что здесь будет всё хорошо и этот парк будет излюбленным местом для жителей окружающих районов.

Ще один парк, який має зазнати перетворнить — біля  палацу культури Ілліча, що на Баварії. Тут у першу чергу встановлять нове освітлення та кронують аварійні дерева. На ці роботи з міського бюджету виділені кошти. Перед початком реконструкції там провели нараду за участі депутата міськради Анатолія Денисенка. Крім встановлення нових ліхтарів — приберуть аварійні гілки з дерев. По завершенні першого етапу оновлення продовжать і наступного року.