Допомога для ВПО у 6 660 грн: деталі програми

06.03.2023 15:26   -

Норвезька рада у справах біженців в Україні (NRC) знову відкриває реєстрацію на отримання грошової допомоги для ВПО та людей, які проживають у районах, що постраждали внаслідок бойових дій. Відомо, що розмір допомоги може бути більше шести з половиною тисяч гривень – все залежатиме від конкретної ситуація. Як повідомляють у Мінінтеграції, програма розрахована на людей, які потребують термінової фінансової підтримки для забезпечення основних потреб. Заначається, що реєстрація тривати до 20 березня.

▪️Сума допомоги становить 6660 грн і виплачуватиметься впродовж 3 місяців по 2220 грн на кожного члена сім’ї, але не більше як на п’ять осіб. У пріоритеті – надання кеш-допомоги найбільш вразливим категоріям населення.

▪️Виплати надходитимуть на банківський рахунок або за допомогою переказу MoneyGram для людей, у яких немає банківського рахунку.

Зареєструватися для отримання коштів можна через месенжер WhatsApp або Viber. Додаткову інформацію можна дізнатись на сайті Мінінтеграції за номером гарячої лінії Норвезької ради: 0 800 302 007.

ОСТАННІ НОВИНИ