Додаткове фінансування для захисників та безпека міста. Подробиці сесії Харківської міської ради

28.02.2024 18:26   -

У Харкові збільшили видатки на армію, ремонти критичної та дорожньої інфраструктури і реновацію житлового фонду. Відповідне рішення ухвалили на сесії міської ради, що відбулась 28 лютого.

Так 47,5 мільйонів гривень місто найближчим часом скерує для військових частин, на ремонти систем тепло- та водопостачання майже 33, а для відбудови понівечених багатоквартирних будинків віділяють 13,8 мільйонів гривень. Для дорожньої інфраструктури видатки збільшили на практично 29 мільйонів гривень. Окрім того, для харківських підприємств на час воєнного стану ухвалили дуже важливе рішення, що має полегшити їх роботу в умовах війни.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми знизили орендну ставку податку на землю, крім цього щодо сплати за нерухомість. Це облегшить життя бізнесу. Ми дуже хочемо, щоб бізнес повертався у місто Харків. Щоб той бізнес, який працює, мав умови для того, щоб працювати. І я сказав на сесії, якщо ми побачимо що ще потрібно для деяких видів діяльності знижувати відсоткової ставки, то ми будемо теж знижувати їх. Для нас дуже важливо щоби підприємства мали можливість працювати у місті Харкові.

Щодо реалізації проекту «Підвищення безпеки автомобільних доріг»,- місто планує закупити сучасне обладнання та вуличні камери відеонагляду для створення автоматизованої системи регулювання дорожнього руху.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Окрім цього це є теж невід’ємною складовою функціонування у місті Ситуаційного центру. Тож наміри комунального підприємства «Харків-Сигнал» взяти кредит в Європейського інвестиційного банку підтримала більшість депутатів міськради.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Ми дуже сьогодні серйозно працюємо над створенням Ситуаційного центру. Для нас це дуже важливо бо це перш за все можливість диференційованих повітряних тривог. Для нас це дуже важлива річ. Крім цього ми створюємо систему безпеки  руху – це відеоспостереження. Це регулювання перехресть, це насправді такий потужний Ситуаційний центр, який буде створений в місті Харкові.. Це швидка реакція на всі виклики: на пожежі, на можливі вибухи. І нам дуже важливо скоротити термін доїзду працівників ДСНС, поліції, наших відповідних служб для того, щоб рятувати життя людей.

За словами міського голови вже зараз у Харкові працюють над створенням спецкомісії, що слідкуватиме за культурною спадщиною. Так, аби всі історичні пам’ятки, що були розбомблені та пошкоджені рашистами у місті змогли відновити у первинному вигляді. Окрім того, в найближчий час у Харкові стартує й робота з приведення до ладу вуличних парковок.

ІГОР ТЕРЕХОВ ХАРКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА
Я дав певні доручення щодо відпрацювання цього питання. Це важливе питання . І нічні парковки, і парковки міста Харкова будемо працювати над тим, щоби відновити і нічне паркування і вдень паркування. Упорядочить цю систему паркування це теж дуже важлива річ для безпеки руху.

Загалом на сесії розглянули 25 питань. Зокрема і про злиття Департаменту інфраструктури з Департаментом будівництва та шляхового господарства. Ця реорганізація, впевнені в міськраді, має позначитись на ефективності у сфері дорожньої та транспортної безпеки Харкова і що найголовніше,- сприятиме більш раціональному використанню бюджетних коштів. Щодо кадрових питань, то двоє депутатів харківської міської ради склали повноваження, відмовившись від мандату.

ОСТАННІ НОВИНИ