До конца года в Харькове будет 35 муниципальных аптек

22.10.2012 18:43   -
Автор:

На сьогоднішній день при лікарнях та поліклініках Першої столиці працює двадцять три муніципальних апчечних заклади. Їх створили для того, щоб пацієнти мали можливість купувати лікарські препарати усіх напрямів за доступними цінами. У лікарні номер два відкрили відразу два таких пункти. Провізори кажуть, зробили так, щоб уникнути великих черг. Адже за день заклад відвідує понад двісті клієнтів.

Людмила Федорова провізор

-Люди приходят по мере необходимости, в основном в первой половине дня, потому что после обхода люди покупают лекарства или же вечером после работы или же вечером после работы заходят покупать для своих родных.

В муніципальній аптеці кожен пацієнт може придбати той препарат, який йому потрібен. Асортимент лікарських засобів налічує кілька тисяч.
І ціни на всі медикаменти тут на десять відсотків нижчі, ніж у комерційних закладах міста. Це тому, що комунальне підприємство працює безпосередньо із заводами-виробниками, а також з дистриб`юторами.

Михайло Пугач директор КП «Муніципальна аптека міста Харкова»

-С дистрибьютерами у нас тоже проведены переговоры, они у нас на сегодняшний день считаются стратегическими партнерами, вот и мы смогли в ходе переговоров добиться определенных условий, чтобы покупать по более выгодным условиям и осуществлять реализацию лекартсвенных препаратов по более выгодным условиям для наших потребителей.

Також у мережі муніципальних аптек ліки можуть придбати і пільговики — пенсіонери, ветерани, інваліди. Для них діє знижка — три відсотки. Є і система замовлень та доставок. Протягом 2-3 годин ліки привезуть. Муніціпальні аптеки також беруть участь у державній програмі зниження цін на препарати для гіпертоніків. Згідно з нею в цих закладах постійно ведуть контроль за рівнем цін. Відкриття муніципальних аптек у місті продовжуатимуть і далі. Скоро вони з`являться у третьому пологовому будинку, четвертій поліклініці, сімнадцятій та двадцять п`ятій лікарнях. А до кінця року аптеки з доступними ліками будуть в усіх медзакладах Харкова.

Євгенія Кутнова, Олександра Суфіянова, Харьковские Известия.