До ІІІ Харьковского международного марафона – неделя. Регистрация участников заканчивается

01.04.2016 15:39   -
Автор:
Незабаром про Харків знову заговорить вся Україна. За тиждень, 9 квітня, в Першій столиці стартує чи не наймасштабніша подія весни – Харківський міжнародний марафон. Цьогоріч захід проходитиме вже втретє. І стане найбільш масовим за всю свою історію
 
Олексій Чубаров директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу
 
На все дистанции марафона у нас зарегистрировалось больше 10 тысяч человек. На непосредственно марафонскую дистанцию – 42 км – зарегистрировались порядка 350 человек. На 10 километров будут принимать участие порядка 3 тысяч человек, что тоже хорошим показателем является. Кроме того, в этом году у нас будут бежать военные курсанты. У них будет дистанция тоже 10 км. Посмотрим, может, они даже поборются за призовые места. В марафоне участвуют как профессионалы, так и любители.
 
Розпочнеться марафон о 9 годині ранку на площі Свободи. Цьогоріч маршрути дистанцій трохи видозмінилися. Ознайомитися з ними можна за сайті заходу. Що ж до старту, то він не буде одночасним для всіх учасників
 
Олексій Чубаров директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу 
 
4 км 219,5 м – старт в 9.00 возле обладминистрации. После мы ждем этот забег. Делаем 40-минутную паузу. И когда прибегает последний участник, мы стартуем с дистанцией в 42 км и эстафетной дистанцией. Старт возле обладминистрации в 9.40. Через 15 минут после старта марафона мы стартуем с самым массовым забегом в этом году – это 10 км.
 
Всі, хто має бажання долучитися до грандіозного спортивного дійства під назвою Харківський міжнародний марафон, можуть встигнути це зробити. Реєстрація ще триває на мінімарафон – дистанцію в 4 кілометри 200 метрів. А 7 і 8 квітня легкоатлети вже отримуватимуть номери учасників.