Для харьковской молодёжи заработает «Школа местного самоуправления

28.04.2018 16:48   -
Автор:
На Харівщині стартував проект "Школа місцевого самоврядування", що проходить за підтримки обласної ради. І спрямований проект перш за все на підтримку 
молоді, для якої важливий розвиток міста, області і країни вцілому. 
 
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді
 
Мы уже второй раз проводим такой проект. С каждым годом количество участников растёт. Я считаю, что проект очень популярен среди молодёжи. Молодёжь много узнает, много научится и в работе областного совета, и в работе депутатов.
 
А ось перша зустріч зі спікерами головою Харківської обласної ради Сергієм Черновим та заступником голови облради Володимиром Скоробагачом, які власне кажучи і повідали учасникам проекту ази місцевого самоврядування, розповіли про його сутність, функції, завдання, та особливості розвитку в Україні. .
 
Сергій Чернов голова Харківської обласної ради
 
Я надеюсь, что будет интересный проект не на одну неделю. Думаю, будет возможность в этом и других залах, если вы будете проявлять инициативу и желание встретиться с разными спикерами, которые расскажут вам и законодательные моменты, и вопросы из практической жизни. Но самое главное в этом проекте это общение.
 
І такого спілкування буде вдосталь. Адже проект триватиме сім тижнів. Тож його учасники не тільки зможуть ознайомитися з теоретичними аспектами місцевого самоврядування, а й дізнаються про роботу структурних підрозділів облради, відвідають засідання постійних комісій, поспілкуються з депутатами та спеціалістами виконавчого апарату. Ну, а у фіналі представлять своє бачення розвитку місцевого самоврядування, презентують власні проекти в таких напрямках як інформаційна політика, молодіжна, юриспруденція, наука та освіта і сфера охорони здоров"я. 
 
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді
 
Я считаю, что власть не только должна но и обязана поддерживать инициативную молодёжь. Приятно осознавать, что есть активные, целеустремлённые молодые люди, которые хотят чего-то достичь, что-то узнать, что-то изменить в лучшую сторону. И именно благодаря поддержке такой активной молодёжи мы сможем обеспечить светлое будущее для нашей страны и воспитать достойное поколение лидеров, которые снесут свою лепту в развитие нашего региона.
 
Тож проект передбачає і навчання, і змагання. Адже за його результатами будуть визначені переможці, яких, як зазначають організатори, чекають нагороди.