Для борьбы с непогодой есть все необходимые ресурсы, – руководство “Дорремстроя”

04.12.2015 14:07   -
Автор:

Ці німецькі снігоприбиральні машини – гордість комунального підприємства «Шляхрембуд».

Ігор Гаврилець водій КП «Шляхрембуд»

Это свежие машины, недавно пригнанные. Летом эта машина убирает дороги. В данный момент переоборудована машина для зимы, для посыпки солью проезжей части и для уборки снега, соответственно.

Таких універсальних красунь у розпорядженні підприємства двадцять дві одиниці. Та це тільки частина зимового арсеналу «Шляхрембуду».

Віталій Бура начальник КП «Шляхрембуд»

Предприятие подготовлено к осенне-зимнему периоду. В исправном состоянии двести двадцать четыре единицы техники для уборки улично-дорожной сети от снега и устранения наледи. У нас имеются снегопогрузчики, грейдера, фронтальные погрузчики, трактора с отвалом, ЗИЛы, самосвалы просто МАЗы с отвалом мы приобретали двадцать единиц.

Склади підприємства теж забиті як то кажуть під зав’язку: п’ятнадцять тисяч тонн піщано-сольової суміші та сім з половиною тонн чистої солі очікують в них на ожеледицю. Невелику частину цих ресурсів «Шляхрембуд» вже використав, під час негоди другого грудня. Тоді підприємство працювало в посиленому режимі: на дороги міста виїхало сто дев’яносто одиниць техніки, комунальники прибрали й вивезли  майже три тисячі кубічних метрів снігу. Тоді, каже Віталій Бура, фахівцям вдалось впоратись із наслідками снігопаду, хоча такі примхи погоди стали для них несподіванкою. Подальша робота, обіцяють на підприємстві, буде ще ефективнішою, адже всі необхідні ресурси в наявності.