Дитячий парк на Плеханівській в очікуванні реконструкції

20.03.2013 16:42   -
Автор:

Без асфальтованих доріжок, освітлення, гойдалок та каруселей. Зараз оздоблення дитячого парку, що на Плеханівській, зовсім не відповідає назві цього місця відпочинку. Хоча ще десять років тому тут відпочивало чимало дітлахів, згадують місцеві. І взимку, і літом.

Ольга Оскобойник місцева мешканка

-Вообще этот парк раньше здесь был очень хорошим, здесь были и качели всякие, карусели, асфальтровано всё было, плитами заложено. Было очень хорошо гулять с детьми. Там была спортплощадка. Там играли в футбол, баскетбол. С детьми было очень хорошо здесь гулять.

Добре було, та буде ще краще. У мерії вже почали реконструкцію дитячого парку. Минулої осені тут зробили кронування старих дерев та висадили молоді ясені та клени. Попрацювали і під землею. Замінили старі інженерні комунікації.

Олена Завгородня кореспондент

-Відновлення комунікацій допоможе відродити і незвичний струмочок. Колись його звели тут місцеві мешканців, аби у парку був свій оазис. Із кам'яними берегами та дерев'яним містком. Таким він буде після реконструкції.

Та невеликий струмок стане не єдиною родзинкою цього парку. У планах комунальників — відновити роботу каскадного фонтану. Для цього зроблять нові каналізаційні підводи, замінять деталі та оновлять плитку на водограї. Для дітей — будуть тут окремі зони. Із дитячим майданчиком, міні-футбольним полем, столами для тенісу. Малеча вже в очікуванні.

Ілля 7 років

-Горки тут хотел видеть, полянки красивые, цветов побольше, деревьев красивых.

Нові лави та достатньо урн — також тут з'являться незабаром. А ще робочі виложать плиткою доріжки. Буде тут окремий майданчик для вигулу собак, громадський туалет та пост міліції. Куточок для юних артистів — також передбачений. Для цього у планах відреконструювати невелику сцену, що стоїть посеред парку. Всю територію — освітлять.

Лілія Сергієнко місцева мешканка

-Освещение — обязательно. Потому что может и вечером погулять выйти. И скамеечки — отдохнуть. И наверное, здесь люди будут все с удовольствием здесь гулять, отдыхать.

Усі плани комунальники планують втілити у життя до кінця року.

Олена Завгородня