Дитяча цікавість обернулася трагедією

08.01.2013 17:59   -
Автор:

Дитяча цікавість обернулася трагедією. На Салтівці, з вікна на восьмому поверсі випав трирічний хлопчик. Дитина впала у сніговий замет. Та це удару від падіня, кажуть очевидці, не пом"якшило.

Оксана Краля очевидець

-Ребенок упал и буквально в бутылки пива. Стекла, бутылки пива. Коричневые стекла – от пива. Он упал раздетый в снег, грязь, еще и в эти стекла

Дитина вижила. Хлопчика у шоковому стані забрала швидка. Він наразі у реанімації.  

Олексій Белецький лікар-анестезіолог

-Состояние ребенка с момента поступления было и остается крайне тяжелым. У больного тяжелая кататравма, закрытая травма груди, ушиб легких и сердца, закрытая травма живота с повреждением органов брюшной полости и тяжелая скелетная травма.

Хлопчика прооперовано. Лікарі, кажуть, роблять все можливе за для того аби він вижив. В міліції пригоду кваліфікують як нещасний випадок. Кажуть, у квартирі дитина була під наглядом. Непередбачуване сталося, коли мати малюка зайшла до ванної кімнати.   

Костянтин Шеремет оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей

-Трехлетний ребенок, оказавшись буквально на одну минуту без присмотра матери, которая в данный момент занималась стиркой, самостоятельно открыл окно и по собственной неосторожности выпал.
 
Мати малюка, кажуть в міліції, у розпачі. Жінка від того, що сталося й досі не може прийти до тями. Хлопчик єдина її дитина, якого вона виховувала сама.

Олена Мітясова, Ігор Луханін, Харьковские Известия.