Десятки унікальних роботів презентували вихідними маленькі харків‘яни (відео)

06.02.2023 15:32   -

Вихідними в Харкові організували виставку робототехніки. Маленькі містяни презентували кілька десятків різноманітних винаходів – від роботів, що вміють малювати, до лазерних мечів, які змінюють колір від дотику. Захід приурочили до Всесвітнього дня робототехніки. А автори найкращих робіт отримали подарунки від департаменту у справах сім‘ї, молоді та спорту.

Машини з дистанційним керуванням, меч Джедаїв, прилад, що вміє малювати картини та ще з десяток унікальних винаходів презентували вихідними маленькі харків‘яни на виставці роботехніки.

ЛЮДМИЛА ВІДВІДУВАЧ ВИСТАВКИ
Ми спеціально приїхали на виставку, ми хотіли подивитись, цікавимося, це – дуже цікаво. Дітки молодці, вони стараються, працюють , такі шедеври створюють. Тому дуже круто!

Відвідувачі виставки могли не лише дізнатися, як працюють роботи, а ще і проголосувати за ті, що сподобалися найбільше.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

9-річна Владислава Заїка презентувала робота, що вміє малювати ручкою. Завдяки цьому винаходу дівчинка посіла на конкурсі друге місце.

ВЛАДИСЛАВА ЗАЇКА МАЛЕНЬКА ВИНАХІДНИЦЯ
Мы печатали детали на 3D принтере и потом их соединяли. Мы загружаем картинку на компьютер и с компьютера уже передается информация роботу. Мне нравится это потому, что это, во-первых, интересно. Во-вторых, это пригодится в будущем.

А от переможцем, за результатом голосування, став 13-річний Ярослав Теляшенко. Хлопець каже: займається робототехнікою вже 4 роки. І головне, переконаний, в цій справі – теорія. Вивчати її доводиться довго й ретельно. Та, якщо добре засвоїти уроки, – на практиці все виходитиме легко та швидко. Тож, зазначає, на виконання переможної роботи часу витратив небагато.

ЯРОСЛАВ ТЕЛЯШЕНКО МАЛЕНЬКИЙ ВИНАХІДНИК
Вечір, один вечір. Але заради того, щоб зробити це за один вечір – я навчався 4 роки. Я зробив голову антропоморфного робота, котрий може моргати очима, та можна керувати його щелепою. Я збирав чисто на ентузіазмі, а не на бажанні виграти. Була ідея, що треба зробити щось більш цікаве. Деталей у мене було небагато. Тож треба було «вдарити» у креатив.

Усі ці дітлахи вихованці харківського освітнього центру робототехніки. За словами викладачів, у подальшому учні можуть стати затребуваними спеціалістами у багатьох сферах.

БОГДАН ВОРОБЙОВ КЕРІВНИК ОСВІТНЬОГО ЦЕНТРУ «VOLT EDUCATION»
Є такий напрямок, називається Embedded. Тобто, це – все, що пов’язано із програмуванням та розробкою електронних приладів. І зараз це – дуже популярний напрямок. Не менш популярний, ніж ІТ-сфера у тому сенсі, як її всі розуміють. І спеціалістів там дуже бракує. Тобто, замовлень там дуже велика кількість.

Директор департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Власенко зазначив, що цей захід приурочили до Всесвітнього дня робототехніки.

ОЛЕКСАНДР ВЛАСЕНКО ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ У СПРАВАХ СІМ`Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКРАДИ
Наше місто не тільки спортивне, а ще й інтелектуальне. Тому, як ви бачите, кількість людей велика. Тому сьогодні таке свято робототехніки. Діти пообіцяли на наступний конкурс зробити якийсь байрактар чи ще щось таке. Плануємо проводити кожні вихідні якісь заходи, щоб діти мали змогу тренуватись, обмінюватись досвідом.

Крім того, на заході всі охочі могли зіграти в шахи чи шашки. А найкращі харківські гросмейстери навчали харків’ян деяким секретам та особливостям цих ігор.

ОСТАННІ НОВИНИ: