Депутаты от «Партии «Відродження» не приемлют пенсионную реформу в таком виде как предлагает правительство

13.06.2017 15:20   -
Автор:
Підвищувати розмір пенсій, а саме їх усучаснення, проводити необхідно, переконані в "Партії "Відродження", однак не слід це робити з іншими вельми не популярними нововведенями, яким є збільшення страхового стажу. Тому депутати від "Відродження" вважають не прийнятною пенсійну реформу в такому вигляді, як пропонує Уряд, зазначив заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач. Адже, за його словами у 90-ті роки мільйони українців не були офіційно працевлаштовані, і саме вони не дорахуються необхідного стажу роботи. А значить опиняться поза межа соціальних гарантій.  
 
Володимир Скоробагач заступник голови Харківської обласної ради, керівник фракції партії "Відродження" в Харківській облраді 
 
Страховой стаж для получения пенсии по возрасту уже в следующем году хотят повысить сразу на 10 лет, до 25 лет, а последующем до 35 лет. А вот работники, имеющие трудовой стаж до 15 лет, право на пенсию фактически теряют. Её хотят заменить мизерной социальной помощью, которая гражданин сможет получать только после 65 лет. Таким образом в Украине право на пенсию могут потерять 3 миллиона человека и эта цифра в дальнейшем может увеличиться. 
 
Ще одна запропонована новація — покупка у держави особистої пенсійї. Тобто бракуючі роки стажу можна буде придбати за гроші. Підрахували, що один рік обійдеться майже в 16 тисяч гривень. А за 5 років доведеться сплатити 47 тисяч. Але такі суми для багатьох українців є не підйомними, бо не накопичили такі капітали. Тож ті, хто нужденний в отриманні пенсії, з такою реформою її просто позбавляються.
 
Василь Гуляєв народний депутат депутатської групи "Партія"Відродження"
 
Надо сегодня сделать медицину нормальную, сегодня все спорят. А мы хотим грубо говоря увеличить пенсионный возраст, мы медицину не сделали, у нас ничего нет, пенсионный возраст подымаем и человек и до пенсии не доживает умирает. Вот чтобы этого не было  группа "Партия "Відродження" будет естественно ознакамливаться с этой реформой, смотреть и будем принимать общее решение.  
 
Депутати від "Партії "Відродження" виступають за інші шляхи виходу із ситуації щодо поповнення Пенсійного фонду. Вважають, що запропонований ними законопроект про встановлення тарифної сітки в залежності від рівня мінімальної зарплати, а не прожиткового мінімуму, збільшить пенсійний бюджет більше, а ніж урядова пенсійна реформа.