Депутаты горсовета на сессии приняли решение о строительстве дороги в районе “Барабашово”

16.10.2019 12:42   -
Автор:
Від Академіка Павлова до Мойсеївської. Саме на цій ділянці місто планує звести нову магістраль. Її будівництво, пояснює під час сесії міськради мер Геннадій Кернес, передбачили генеральним планом ще у тисяча дев'ятсот п'ятдесят третьому році. Потім воно підтверджувалось ще кілька разів. Земля, яку передавали в оренду концерну "АВЕК", була для тимчасового розміщення торгових павільйонів чи автостоянок, і власники про це знали і були попереджені. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Я считаю, что мы должны сделать эту дорогу, 2,5 км длиной, которая за несколько минут свяжет Салтовку, центр города и жилмассив Салтовский.
 
На минулій сесії, зазначив Геннадій Кернес, депутати ухвалили рішення про створення комунального підприємства «Міський торговельний ринок». Йому виділятимуть кошти для будівництва малих архітектурних форм та здачі їх в оренду підприємцям. Платити вони будуть набагато менше, ніж зараз з них здирає власник, тож таким чином, і міський бюджет поповниться, і бізнесу буде спокійніше, – підкреслив мер. 
 
Геннадій Кернес Харківський міський голова 
 
Мы уже закрепили землю за этим коммунальным предприятием. Земля – это та территория Барабашово, которая сейчас высвобождается, заканчиваются у них договоры, ми все расторгаем, все в рамках действующего законодательства. После этого мы строим малые архитектурные формы, которые будут на балансе коммунального предприятия и будут сдаваться в аренду работникам рынка Барабашово, а не так как было раньше. Они за свои деньги строили, потом у них все это забрали, потом им это еще в аренду дали. Поэтому такого не будет.
 
Тож депутати, вислухавши всі аргументи, виділили кошти на проектування і будівництво торгового комплексу на території колишнього таксопарку в районі проспекту Ювілейного, куди переїдуть підприємці з ринку «Барабашово».