День захисника вітчизни

22.02.2013 18:05   -
Автор:

Олександра Суфіянова кореспондент

-Двадцять третього лютого Україна відзначатиме День захисника Вітчизни, дату, яка з дня Радянської армії перетворилася на всенародне чоловіче свято. Ця подія пов'язана з 1918 роком, коли Червона армія перемогла німецькі війська під Нарвою та Псковом.

Після розпаду Радянського союзу цю дату і досі продовжують відзначати в багатьох країнах СНД. Найбільше пам'ятають про неї в Росії, Білорусії та Україні. Незважаючи на те, що 23 лютого не є вихідним, його все одно святкують чи не в кожній оселі або навчальному закладі, як от в сто сімнадцятій харківській школі. Напередодні історичної події тут для ветеранів Великої Вітчизняної та учасників локальних війн підготували безліч сюрпризів. Усе найцікавіше влаштували просто неба, прямо на шкільному стадіоні.

23-е лютого є символом непорушного зв'язку між багатьма поколіннями захисників Батьківщини.

Віктор Кітанін директор Департаменту комунального господарства

-Цель этого мероприятия, чтоб подрастающее поколение имело веру в будущее, в могущество нашей страны, может у каждого второго прснется желание связать свою жизнь с защитой нашего Отечества.

Тому, кажуть ветерани, дуже важливо, коли на святі збираються разом і учасники війн, і майбутні оборонці вітчизни.

Володимир Рижков голова Харківської обласної спілки ветеранів Афганістану

-То, что сейчас идет возрождение тех традиций, которые были потеряны в период с 2005 по 2010 год, это самая главная задача. Потому что независимо ни от чего  защитник Родины — этот человек, который всегда в любую минуту должен выполнить свой долг — защищать свою родину. семью, своих родных и близких.

Влад Подгайко школяр

-Это один из самых главных праздников нашей страны, потому что благодаря этому празднику и тем людям, которые этот праздник обеспечивают мы живем в общем — то.

Після концерту та показових виступів спецназу всіх чекала традиційна польова каша.

Олександра Суфіянова