День Святого Миколая святкували дітлахи Фрунзенського району

19.12.2012 18:37   -
Автор:

Все відбувається так, як вони і мріяли. Настав день 19-го грудн і розпочалося довгоочікуване свято Святого Миколая у центрі дитячого та юнацької творчості Фрунзенського району.  До нього готувалися всі — і юні артисти фольклорного театру, які представили казкову виставу, і маленькі глядачі, які, зізнаються, вони — в очікуванні якогось надзвичайного сюрпризу.
 
Володимир 9 років

-Святой Николай дарит подарки детям.  Я жду от это дня весёлого настроения.

Марія 8 років

-Я готовилась, чтобы получить подарки. И училась на отлично.

Поздоровила дітлахів народний депутат України Ірина Горіна. Нардеп упевнена, відродження добрих давніх традицій, таких свят, коли можна порадувати дітей, повинно бути більше.

Ірина Горіна народний депутат України

-Я вот здесь присутствую. Сейчас по другим учреждениям буду ездить. Я лично хочу поздравить именно этих деток, у которых нет родителей или деток, у которых родители лишены родительских прав, для того, чтобы они как можно больше получили тепла вот в этот празник. И подарить им маленькие подарки и напомнить им, что они не одни, что у них есть на кого положиться и к кому прийти за помощью, когда она нужна.

Тож мрії здійснюються, радіють діти. Обіцяють бути слухняними і надалі, щоб Святий Миколай не оминув їх своєю увагою і наступного разу.

Анжела Сушко, Сергій Перець, Харьковские Известия.