День села на Харківщині

25.09.2012 19:14   -
Автор:

Кожне село на Харківщині особливе, тут свій неповторний колорит, суміш двох народів російського та українського. І кожен з них вносить до культурної скарбниці України найкраще впевнений народний депутат України Дмитро Шенцев, з цим погоджуються і гості, артисти, з Івано-Франківська, які приїхали привітати слобожан зі святом.

Дарина Литвин артистка Національного академічного ансамблю «Гуцулія»

-Ти підходиш до палатки і тут ти чуєш музику, включаєшся, тебе гостять відразу якимось національними стравами. Кожне село, хоча вони межують одне з одним, обов’язково чимось різняться, і це таке розмаїття кольорів створює справжнє свято.

День села це в першу чергу підбиття підсумків. Цього року громадам Слобожанщині є чим пишатися: врожай добрий, проблеми поступово вирішуються. Звісно ж не всі, каже нардеп Дмитро Шенцев, але головне, що напрямок вибраний вірний – на комплексне відродження українських сел.

Дмитро Шенцев народний депутат України

-Не можем мы решать какой-то вопрос в ущерб другому, либо за счет другого. Безусловно, дорога важна, свет, газ, водоснабжение, канализация, ремонт школы. Все важно. Поэтому мое глубокое убеждение – нужно стараться делать все для того, чтобы параллельно решать, комплексно программу поддержки и развития наших сел.

Для вихованців дитячого садочку — ігровий майданчик, для підлітків — спортзала, нові книги у бібліотеку та сучасні вікна у школу, для дорослих відремонтована дорога та оновлений сільський клуб — перші кроки в розвитку села зроблені. У планах продовжувати розпочате. 

Андрій Соловйов, Євген Шинкаренко, Харьковские Известия.