День независимости

27.08.2012 12:32   -
Автор:

 

Валентин Дулуб ,перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації:

— Украина сравнительно молодая держава, но за это время мы много успели сделать, сегодня я вполне могу сказать, что мы цивилизованная европейская страна и проведение Евро-2012 это доказало.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення:

— Це дуже важливе свято, це те свято, яке може нас усіх згуртувати ми в цей день почуваємо себе єдиною сім’єю. Ми не можемо зупинятися, бо дуже багато зроблено за роки нашої незалежності, і ми працюємо щодня і ми хочемо, щоб наше місто, наша держава була кращою європейскою державою, щоб до нас із задоволенням приїздили, росказували нам про свої позитивні враження і покохали наше місто, побувавши тут хоча б один раз.

А покохати є за що. У Харкові оновлюється кожен куточок міста, місця відпочинку харків’ян, вирішуються нагальні проблеми в соціальній, житлово-комунальній та інших сферах. Так і сама площа Конституції за останній рік змінилася до невпізнання. Тепер тут — чимало відпочивальників, які залюбки фотографуються тут.

Лариса Леонідівна ,пенсіонерка:

— Мы просто в восторге, мы сегодня специально приехали, чтоб посмотреть на этот памятник — никакого сравнения, тот памятник мне не нравился, ну он всем наверно не нравился.

Любов Самохіна ,пенсіонерка:

Памятник нам очень нравится, площадь нам очень нравится, тем более, что мі живём тут, в этом доме мы вот выходит вечером на балкон и смотрим как тут сидит молодёжь, а это очень приятно.

Також на честь свята Незалежності України квіти поклали і до підніжжя символу єднання всього українського народу – пам’ятника Тараса Шевченка. У день свого повноліття держава, кажуть керівники Харківщини, впевнено стоїть на ногах, виходить на етап стабільності і тримає курс на розвиток. Налагоджується співробітництво з іншими країнами світу, відкриваються нові перспективи європейської інтеграції.