День без відключень електроенергії отримає кожен регіон України: названа причина

24.01.2023 15:00   -

У кожному регіоні України протягом найближчих трьох тижнів проведуть виміри реального електричного навантаження. Про це повідомили оператори системи розподілу. Для споживачів це означає цілий день без вимкнень електроенергії. Тож у деяких областях по черзі не застосовуватимуть графіки, але за умови відсутності російських атак і не перевищення лімітів споживання.

НЕК “УКРЕНЕРГО”
За розпорядженням Міністерства енергетики, у цей день будуть проведені заміри погодинного активного навантаження на електромережі, щоб отримати точну інформацію про обсяги реального споживання регіону.
Від виміряних величин залежатимуть майбутні ліміти, і ці дані будуть вихідними під час формування графіків обмежень.
Виміри електричного навантаження проведуть у всіх регіонах країни, для того, щоб мати реальну картину прогнозованого споживання в кожному регіоні.

Як повідомляється, оператори систем розподілу повинні відзвітувати перед Укренерго та Міненерго до 10 лютого. І ця інформація про погодинне активне електричне навантаження стане основою для перегляду лімітів для кожного регіону окремо. Крім того, звітують у Національній енергетичній компанії, наразі виробництво електроенергії незначно збільшилось. Проте дефіцит потужності залишається суттєвий. Тож до регіонах продовжують діяти графіки погодинних відключень, що складені обленерго.

ОСТАННІ НОВИНИ: