Дело Тимошенко продолжат рассматривать 28 апреля

20.04.2012 21:53   -
Автор:

Судові баталії день другий. До початку слухання, ще дві години, а під стінами Апеляційного суду сотні людей. Площа Руднєва знов замайоріла різнобарвними прапорами та політичними плакатами. Але сьогодні кількість прихильників Тимошенко значно зменшилася. Хоч вони як і вчора не зовсім розуміють навіщо приходили.

Валерія Пінькова, студентка:

— Ну просто за Юлю?
— А за Юлю, почему?
— Ну потому что она… не знаю почему.

-Я вообще без понятия. Я здесь отдыхаю вообще.

І харків"яни від такого відпочинку біло-сердешних не у захваті.

Євгеній Шаньшин, харків`янин:

Для Харькова, для Украины в целом — это очень большое неудобство, нужно заниматься делом, нужно работать, а они кричат.

Клавдія Косенко, харків`янка:

Забрала все деньги у нас, все вклады и газ повысила, из-за нее газ повышается.

Зінаїда Ликова, харків`янка:

-И за это должна сидеть в тюрьме, воры должны сидеть в тюрьме.

Як і вчора шанувальники леді Ю ведуть себе надто агресивно і нехтують звичайними людськими правилами етики. Вчорашній пікнік білосердешних вболівальників на території парку додав роботи комунальникам. Розкидане сміття двірники збирали до самої ночі. А сьогодні почали знов.

Тамара Свєшнікова начальник дільниці КП "Жилкомсервіс"

-Мы были в шоке, действительно в шоке не успевали отъезжать машины с мусором — самосвалы, который бросили на те газоны. Зачем же город Харьков превращать в хаос, если такой месячник благоустройства, люди стараются, траву садят — всё было вытоптано, мусором завалено

В той час у залі суду розпочалось слухання. Суддя Костянтин Садовський відхилив всі клопотання захисту Тимошенко про припинення судової справи.

Вікторія Калита державний обвинувач

Судом прийняте рішення про призначення справи досудового розгляду на 28 квітня 2012 року на десяту годину. Вважаємо рішення, судове рішення є законним та обгрунтованим

Не виключається, що на наступному слуханні, що знов пройде у приміщенні Апеляційного суду, буде присутня і сама звинувачена. Рішення про те, чи зможе Тимошенко брати участь у засіданні, буде ухвалено медичною комісією. Бо і на сьогоднішній день бранка відмовляється від лікування в одній з клінік Харкова — лікарні Укрзалізниці. Де для неї створили всі умови. Не підходить, кажуть вголос її захисники, але чому не уточнюють.

Сергій Власенко, захисник Юлії Тимошенко:

-Я отримав висновки німецьких лікарів, згідно висновків німецьких лікарів вони не рекомендують Тимошенко лікуватися в лікарні "Укрзалізниці". А почему? Вони не рекомендують Тимошекно лікуватися в лікарні "Укрзалізниці", все інше це питання медичної таємниці

А ось кому знадобилась меддопомога так це перехожому, який постраждав під колесами автомобіля з символікою Арсена Авакова. Саме тієї машини, що два дні використовувалась під час акцій протесту, що були заборонені судовими інстанціями Харкова. Заборонені, бо у будні дні безпека людей через масові акції на вулицях могла опинитися під загрозою. І вона опинилася.

Володимир Козлов постраждалий

-Я упал машина поехала дальше. а ребята подняли меня посадили на бордюр и начали вызывать скорую и дальше я уже увидел сотрудники ГАИ остановили эту машину.

Постраждалого доправили до лікарні швидкої допомоги. Його стан медики оцінюють як стабільний, але попереду детальне обстеження.

Максим Водка старший черговий лікар відділення політравми лікарні швидкої та невідкладної допомоги

-Пациент жалуется на головную боль, место у левого виска, также на боль в коленном суставе, грудной клетки и поясничной области. Пациент обследован. В данный момент накладывается гипсовая мобилизация в место травмы.

Втім під час надання медичної допомоги, за словами лікаря, до приймального відділення увірвався народний депутат БЮТівець Володимир Філенко з фотокамерою.

Максим Водка, старший черговий лікар відділення політравми лікарні швидкої та невідкладної допомоги:

-Было сделано замечание по этому поводу, вызван сотрудник милиции. Народный депутат в составе группы из нескольких человек удалился. Надеюсь инцедент исчерпан и мы сможем спокойно работать и дальше.

Ігор Бескровний, Олександра Суфіянова, Анжела Сушко, Віктор Ноздрачов, Євген Шинкаренко ,Харьковские Известия