Дело Кернеса. Полтава. 28.07.2015

01.08.2015 19:00   -
Автор:

Дні проведення засідання суду по справі Кернеса в Полтава перетворюється на справжній балаган. Як і в попередні рази, 28 липня під стінами феміди було гаряче. З мітингарями, політичними наметами та звукопідсилюючою апаратурою. Техніку підвозять організовано. Автівками. Та крім них, цього разу до будівлі суду приїхав ще й автомайдан. З Києва.    

З автівок дістали залізні конструкції. Під вікнами будівлі суду з каркасів монтують клітку. В неї садять чучело. Далі автомайданівці намагаються пробити кордон міліції, аби потрапити до зали суду. Паркан беруть штурмом.

Ще одна спроба. Проти правоохоронців йдуть кулаки.

До зали де і так яблуку було ніде впасти, сторонніх не пустили. Тому під звукопідсилюючу апаратуру харківський ультрас, євромайдан, східний корпус та громадська варта правлять мітинг. Який плавно переходить у дискотеку.

Валентин Бистриченко активіст  

Це національне свято. Люди збираються їдуть, тусуються. І таке. Але слава Богу, що така молодь є, яка в 16 років співає гімн України, яка допомагає військовим. Я в 16 років бухав!

Мешканець сусіднього з судом будинку – ветеран афганістану попросив збавити гучність музики в колонках.

ветеран війни в Афганістані

Хочу лягти відпочити. Оце вже не один день таке відбувається. Нахрена кричать оце.

Не сподобалися мітингарям, і представники ЗМІ. Активісти просто не давали їм працювати: затуляли об'єктив камери плакатами та руками.

Далі на адресу робітників ЗМІ пішли погрози.

– Что я тебе буду говорить. Тебе роскажут попозже.!!!
 -Ви мені погрожуєте?
– А ты че боишься?
-Я нікого не боюсь!
– Ото засунь свой язык в жопу и … А че спрашиваешь тогда?

Після мітингарі перйшли до образ та погроз у бік адвокатів Геннадія Кернеса, найбільш дісталося тендітній захистниці Юлії Плетньовій.

Валентин Бистриченко активіст

Адвокаты хватит мутить воду. Юля Плетнева. Юлечка, адвокат. Все очень просто. Ты думаешь ты тут порешаешь все, такое тут не пройдет. Адвокаты еще раз, повторяем все морды с фамилиями с именами, по всему Харькову, по всем интернет ресурсам будут расклеены. Гена а ты пей водичку после Юли, Юля а ты пей водичку после Гены, Гена а ты наливай водичку Юле.

Адвокаты рот закрыли. Прокуратура щемите эту адвокатуру, этих адвокатов недоношенных, Юлечка адвокат не стремайся, пей водичку, тебя уже знают все.

Протягом трьох годин танці з переривом на погрози. Місцеві мешканці таким форматом суду незадоволені.  

Любов Миколаївна  полтавчанка

Мало ли что случиться. И детский сад недалеко и люди. Почему сюда перевели. Все таки здесь жилой массив.

Не розуміють того, що проходить під час кожного засідання під вікнами феміди і місцеві, полтавські активісти.

– Це щоб зірвати суд. Так не робиться. Треба все робити цивілізовано. Ми підтримуємо харків’ян в їхній справедливій боротьбі, но я рахую, що це несправедливо приїжджати і бити нашу міліцію. Я бачила як там летіли фурашки міліцейські. Я проти цього ми ж цивілізовані люди. Я вважаю, що це фарс якийсь.
       
– Дать працювати суду. Оця музика кричить це ж не по делу. Оце потихіце треба музику. Це получається вони зривають судове засідання.

Сергій полтавчанин  

Это судья ему дана власть, он должен заниматься, он должен работать. Почему ему не дают работать вот такие негодяи, которые приезжают и бунтуют среди масс, бучу всякую. Это неправильно.

Адвокати, які беруть участь у судовому засіданні, і на чию адресу лунали образи та погрози мають намір звернутися до прокуратури, щоб вже правоохоронці та суд дали оцінку діям мітингарів.