Де у Салтівському районі відновлюють пішохідні зони (відео)

18.09.2023 18:24   -

І сюди вони теж дійшли. Салтівський район. Вулиця Металіста. Міські шляховики тут відновлюють пошкоджений тротуар. Пішохідна зона, а саме її покриття було не з кращих. Вже через деякий час об’єкт відновлення буде не впізнати. Покриття буде нове, якісне та пройтися ним буде приємно у будь-яку пору року, запевняють комунальники.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
На даний час проводяться ремонтні роботи на перехресті вулиць Металіста та Тюринської. Довжина ділянки взагалі близько 300 погонних метрів. Буде заасфальтовано близько 900 квадратних метрів асфальтобетону. Зараз на цій ділянці тривають підготовчі роботи. Буде встановлено 300 метрів бордюрного тротуарного каменю. Також будуть засипані шари зі щебня та відсіву.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

МИХАЙЛО МИКИТЧУК ВИКОНРОБ КП «ШЛЯХРЕМБУД»
Крім цього об’єкту наше підприємство працює і в інших районах міста. Наприклад, зараз ще проводяться роботи по вулиці Олега Громадського. Там буде встелено близько 4 000 квадратних метрів асфальтобетону. Крім цього наше підприємство щоранку виводить спецтехніку на лінію для прибирання та поточного ремонту нашого міста.

ОСТАННІ НОВИНИ