Де у Харкові можна отримати природний релакс та заспокоїти нервову систему (відео)

30.03.2024 09:31   -

Її зупинити неможливо! Вона вже прийшла і посміхається промінчиками сонця, піснями пташок та першими рослинними барвами. У Харківському ботанічному саду – весна! Тисячі первоцвітів вже красуються та переливаються майже всіма кольорами веселки.

ТЕТЯНА ОРЛОВА ЗАВВІДДІЛУ БОТАНІЧНОГО САДУ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
Весна прийшла, не дивлячись ні на що, ні на які обставини у нашій країні. І ми бачимо, що вона у цьому році дуже красива. Цвітуть вже крокуси або шафрани весняні сорти та види їх. У нас близько 50-60. Та цибулинні іриси або ірідодіктіуми. Їх у нас 5 видів та близько 30 сортів. Як бачите, вони дуже яскраві, а якщо відключитися від ботанічної науки, то ми можемо відчути, як вони пахнуть.

ТЕТЯНА ОРЛОВА ЗАВВІДДІЛУ БОТАНІЧНОГО САДУ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
Спілкування з природою, будь-то флора, або фауна воно покращує і настрій і психологічний стан. Бо, коли милуєшся красивими квітками, то воно, звісно, що відступають трохи всі наші проблеми та негаразди. І коли працюєш з рослинами, безумовно і до війни так було, що ти приходиш на територію Ботанічного саду і ти нібито в центрі міста, великого такого. Бо і шум не такий і запахи, і, здається, повітря зовсім інше ніж за парканом нашого Ботанічного саду. Безумовно, спілкування з природою дозволяє людям покращити психологічний стан і помилуватися яскравими квітками, подивитись на зелену травку, на набухаючи бруньки, уявити собі, що незабаром прийде спекотне літо і що життя продовжується, не дивлячись ні на що!

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ТЕТЯНА ОРЛОВА ЗАВВІДДІЛУ БОТАНІЧНОГО САДУ ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ В. Н. КАРАЗІНА
Нарешті ми дочекалися, що Ботнічний сад відкрито для відвідувань, але вільного відвідування у нас немає. На сайті Ботанічного саду у нас викладено умови відвідування і ми проводимо екскурсії на обох територіях за попереднім записом, на сайті розміщена вся інформація, щодо екскурсій в цей непростий час. Дорогі харків’яни та гості нашого чудового міста! Ми будемо раді бачити вас у нас у гостях, приходьте, замовляйте екскурсії. Милуйтеся нашою красою, яку ми для вас відтворюємо і насолоджуйтесь життям!

ОСТАННІ НОВИНИ