Де у Харкові можна безкоштовно обрати собі чотирилапого друга (відео)

02.09.2023 12:12   -

«Обери собі чотирилапого друга». Під такою назвою у Харкові, у саду Шевченка, стартував довготривалий захід від волонтерів за підтримки міських озеленювачів. На майданчику для вигулу собак можна безкоштовно обрати собі цуценя чи котика.

ОЛЕКСІЙ КОМЯКОВ РЕЧНИК СКП «ХАРКІВЗЕЛЕНБУД»
До нашого підприємства звернулися волонтери з організації “Animals 911” з проханням допомогти їм розташувати десь так званий вуличний притулок, де тварини, де кожен харків’янин зможе прийти і познайомитися з тваринкою з кішечкою та собачкою. Де кожна тваринка зможе знайти свою нову сім’ю. І ми залюбки відгукнулися на це прохання та запропонували в саду Шевченка майданчик для вигулу собак, біля Каскаду. Він закритий цей майданчик, тому тут можна спокійно випустити всіх тварин, погуляти і кожен харків’янин, який може сюди зайти, може побавитись з собачкою, погратися з кошеням та вибрати собі, мабуть, нового члена сім’ї.

ТЕТЯНА НАЗАРОВА ВОЛОНТЕР «ANIMALS #911 #UKRAINE»
У нас на пристройство сейчас находится около четырёхсот собачек и около 60 котиков. Акция проходит в саду Шевченко с пятницы по воскресенье с 10:00 до 16:00. Вы можете прийти и посмотреть наших щеночков и котят. Если кому-то нужны более взрослые собачки, они находятся у нас в приюте на харьковском ипподроме. Собачки у нас спасены с декламационных мест – из-под Бахмута, с Изюма много животных. Приходите, мы вас ждём. Животное можно взять бесплатно. В основном у нас беспородные собачки и котики. У нас все наши собачки, привитые, мы их чипируем. Даём документ. Вакцинированы, то есть, полностью безопасны и здоровы.

ОСТАННІ НОВИНИ