Дань уважения ветеранам Киевского района

04.10.2012 22:32   -
Автор:

Євгенія Кутнова кореспондент

-Піклування про людей похилого віку повинне бути завжди та на високому рівні- впевнена народний депутат України Ірина Бережна. Тому пенсіонери Київського району увагою не обділені. Їх завжди, не тільки на державні свята, а й у власні дні народження народна обраниця вітає особисто.

Так сталось і цього разу. У голови однієї з ветеранських організацій Київського району Валентини Євсикової- день народження. Жінці виповнилось сімдесят три роки. Пенсіонерка все життя пропрацювала на різних підприємствах. Кілька років тому вона втратила найдорожчу людину- чоловіка. Сьогодні ж дуже рада приймати на іменини гостей.

Валентина Євсикова святкує день народження

-Очень приятно, очень тронута, очень довольна, что я не забыта.

Валентина Євсикова познайомилась із народним депутатом України Іриною Бережною під час одного зі святкувань у їх ветеранській організації. Тепер, каже пенсіонерка, вони з нею друзі. Ірину Бережну вона полюбила, немов доньку.

Валентина Євсикова святкує день народження

-Я люблю простоту, я люблю доброту, я люблю порядочность. А она такая. Ну чувствуется понимаете, мы поколение, мы просто вот чувствуем даже общаясь.

Народний депутат Ірина Бережна, -каже Валентина Євсикова, завжди є підтримкою для їхньої ветеранської організації. На будь-які прохання парламентар завжди реагує. Кожну проблему не тільки не лишає без уваги, а й бере на свій особистий контроль.

Євгенія Кутнова, Олег Синицький.Харьковские Известия